Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 2d. 12:32

Koncertuojančiam ir knygas pristatančiam prof. L.Donskiui VRK priekaištų neturi

Prof. Leonidas Donskis
Nerijaus Povilaičio/ LT / Prof. Leonidas Donskis

Į Europos Parlamentą (EP) kandidatuojantis profesorius Leonidas Donskis iki rinkimų likusį laiką leidžia aktyviai: antradienį Kaune jis pristato naujausią savo knygą, o trečiadienį kviečia į muzikos klubą, kur gitara gros grupės „The Beatles“ kūrinius, ves diskusiją.

 Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) koncertuojančiam ir rašančiam kandidatui priekaištų neturi. Pasak VRK pirmininko Zenono Vaigausko, rinkiminės agitacijos reikalavimus prof. L.Donskis pažeistų, jei knygos pristatyme savo leidinius pradėtų dovanoti žmonėms, o muzikos klube ne pats grotų, bet užsakytų grupę.
„Nemanau, kad kandidatas renginiuose tiesiogiai reklamuos save kaip kandidatą į EP, todėl pažeidimo nematau. Apskritai šių rinkimų kandidatai gana griežtai žiūri į visus apribojimus ir reikalavimus. Esame sulaukę tik netiesioginių skundų dėl galimų pažeidimų, bet nė vienas nepasitvirtino“, - sakė Z.Vaigauskas.

Susisiekti su pačiu kandidatu nepavyko. Tačiau Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio atstovė Justina Kulbytė užtikrino, kad politikos planuojamuose prof. L.Donskio renginiuose nebus.

„Agitacinio pobūdžio informacijos juose tikrai nebus. Iš VRK esame gavę leidimą rengti šiuos susitikimus su visuomene. Jie sutiko, kad L.Donskis – visuomenės veikėjas, todėl renginiuose gali skleisti asmenines idėjas: kalbėti apie pilietiškumą, demokratiją ir panašiomis temomis“, - sakė Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio atstovė.

Naujausia prof. L.Donskio knyga „Nepopuliarios įžvalgos: politiniai komentarai ir esė“ visuomenei bus pristatyta 15 val. Vytauto Didžiojo universiteto Didžiojoje salėje. Gitaros ir diskusijų vakaras numatytas trečiadienį 20 val. muzikos klube „Džem'pub“. Renginys pirmiausia skirtas liberalų sąjungos nariams ir jų artimiesiems, tačiau jis nėra uždaras, todėl dalyvauti gali visi norintys.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min