Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugsėjo 22d. 15:20

Konfliktas Klaipėdos taryboje: posėdį teko nutraukti, nes įsiplieskę politikai vos nekibo į atlapus

Klaipėdos savivaldybė
15min.lt nuotr. / Klaipėdos savivaldybė

Ketvirtadienį Klaipėdos miesto savivaldybėje vykusį tarybos posėdį teko nutraukti: įsižiebė trijų politikų konfliktas – susipyko į Seimą kandidatuojantys liberalai Simonas Gentvilas, Artūras Šulcas ir Nina Puteikienė, į Seimą bandanti patekti su Antikorupcine N.Puteikio ir K.Krivicko koalicija. Pastarajai sunkiai sekėsi tramdyti emocijas, todėl buvo nutrauktas posėdis.

Klaipėdoje ketvirtadienį vykęs tarybos posėdis labiau priminė balaganą. Ryte tarybos narius pasitiko prieš Tauralaukio mokyklos griovimą protestuojantys šiaurinės Klaipėdos dalies gyventojai.

L. Sėlenienė/Nina Puteikienė
L.Sėlenienės nuotr./Nina Puteikienė

Tačiau raminti teko ne tik sunerimusius gyventojus, bet ir pačius tarybos narius.

Klaipėdos taryboje buvo svarstomas klausimas, kaip pažaboti neprižiūrimų pastatų savininkus.

N.Puteikienė replikavo, jog esą liberalai „nugyveno“ miestą.

Klaipėdos liberalams vadovaujantis S.Gentvilas posėdžio metu replikavo, kad Danės rinkimų apygardoje kandidatuojantis Naglis Puteikis geriau atstovauja kalinių nei klaipėdiečių interesams. Anot jo, N.Puteikis, būdamas Seime, per ketverius metus nepateikė nė vieno siūlymo, susijusio su Klaipėda. O štai dabar esą jis siekia pakeisti Bausmių vykdymo kodeksą.

S.Gentvilas tikino, kad N.Puteikio bendražygiu tapusio K.Krivicko svainis kaip tik įkalintas, tad tokiu teisės akto pakeitimu gali būti siekiama padėti kaliniams.

L. Sėlenienė/Artūras Šulcas
L.Sėlenienės nuotr./Artūras Šulcas

Tuo metu posėdžiui vadovavęs Artūras Šulcas replikavo, kad S.Gentvilo pasisakymai – „ne į temą“ ir pridūrė, kad „ne į temą“ dažnai replikuoja ir N.Puteikienė. Šioji į pastabą sureagavo skaudžiai ir ėmė garsiai klausti, kada ji kalbėjo „ne į temą“. Aistros įkaito akimirksniu.

Atsistojusi N.Puteikienė reikalavo posėdžio pirmininko nurodyti, kada konkrečiai ji kalbėjo ne į temą. Aistros virė keliolika minučių. Tarybos posėdyje dalyvavę žmonės stebėjosi, kad visai nedaug trūko, jog Klaipėdoje būtų Ukrainos Aukščiausioje Radoje matomi vaizdai, kai politikai santykius ima aiškintis kumščiais.

Aistros niekaip nerimo, tad teko nutraukti posėdį. Į savivaldybę skubiai grįžo ir tuo metu pranešimą Klaipėdos uosto mokslinėje konferencijoje skaitęs meras Vytautas Grubliauskas.

N.Puteikis ir S.Gentvilas kandidatuoja toje pačioje vienmandatėje apygardoje – Danės.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min