Dabar populiaru
Publikuota: 2010 sausio 7d. 15:40

Konkurencijos tarybos pirmininku paskirtas J.Rasimas

J.Rasimas
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / J.Rasimas

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo Lietuvos Respublikos konkurencijos tarybos pirmininku paskirtas šios tarybos narys, ekonomikos mokslų daktaras Jonas Rasimas.

Prezidentė įpareigojo naująjį vadovą sustiprinti ir pertvarkyti Konkurencijos tarybą taip, kad institucija būtų pajėgi kovoti su karteliniais bei monopoliniais susitarimais ir visose šalies ūkio šakose užtikrintų sąžiningos konkurencijos sąlygas, teigiama pranešime spaudai.

 „Konkurencijos tarybos gebėjimas užtikrinti sąžiningą konkurenciją yra gyvybiškai svarbus visiems Lietuvos gyventojams. Ši institucija turi ne tik ieškoti ir bausti kartelinių susitarimų dalyvius, bet ir neleisti rastis (užkirsti kelią) draudžiamiems susitarimams. Konkurencijos taryba taip pat turi kuo anksčiau įsitraukti į rengiamų teisės aktų projektų nagrinėjimą ir svarstymą. Įstatymai neturi kurti kliūčių konkurencijai", - per pokalbį su naujuoju Konkurencijos tarybos vadovu akcentavo šalies vadovė.

Prezidentė paragino naująjį Konkurencijos tarybos vadovą ypatingą dėmesį skirti griežtesnei draudžiamų susitarimų kontrolei ne tik transporto, farmacijos, bet ir energetikos bei mažmeninės prekybos srityse.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min