Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Konservatoriai pasitvirtino kandidatą į merus – Mykolą Majauską

Mykolas Majauskas
BFL nuotr. / Mykolas Majauskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį Vilniuje vykusioje Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Vilniaus skyrių Sueigos konferencijoje kandidatu į merus ir sąrašo lyderiu buvo patvirtintas Mykolas Majauskas. Taip pat į rinkimų sąrašą trečiuoju numeriu įtrauktas buvęs energetikos ministras Arvydas Sekmokas, o septintuoju – buvęs ilgametis Kauno technologijos universiteto gimnazijos vadovas Bronislovas Burgis.

„Turime neatidėliotinai spręsti įsišaknijusias miesto problemas, skaidrinti finansus, mažinti šilumos sąskaitas ir didinti gyventojų pajamas. Tačiau tai yra elementari higiena, kuri turėjo būti padaryta jau vakar. Vien to mums, vilniečiams, negana. Miestui reikia svajonės, gyvybės ir bendro tikslo. Man šis tikslas yra mažieji vilniečiai. Vaikai ir anūkai yra mus vienijantis tikslas. Jie turi užaugti sveiki, savimi pasitikintys ir kultūringi. Turi gauti geriausią išsilavinimą ir gerai apmokamas darbo vietas čia, džiuginti mus savo šypsena ir savo sėkme. Daugiau linksmų vaikų, daugiau laimingų tėvų ir senelių, daugiau kūrybingų sesių ir veržlių brolių, daugiau Lietuvos. Tai mūsų svarbiausias tikslas“, – konferencijos metu teigė kandidatas į merus M. Majauskas.

Pirmąjį sąrašo dešimtuką sudarys: Mykolas Majauskas, Valdas Benkunskas, Arvydas Sekmokas, Vidas Urbonavičius, Gediminas Švilpa, Paulė Kuzmickienė, Bronislovas Burgis, Audrius Skaistys, Povilas Tamošauskas ir Adomas Bužinskas.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min