Dabar populiaru
Publikuota: 2020 birželio 29d. 00:09

Konservatoriai paskelbė savo sąrašą daugiamandatėje apygardoje po reitingavimo

Gabrielius Landsbergis, Ingrida Šimonytė
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Gabrielius Landsbergis, Ingrida Šimonytė

Opozicinė Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) sekmadienį reitingavo kandidatų daugiamandatėje apygardoje sąrašą ir vėlai vakare paskelbė rezultatus.

Sąrašo reitingavimas vyko partijos skyriuose sekmadienį nuo 8 iki 18 val., o balsavimas paštu prasidėjo birželio 12 dieną, taip pat pirmą kartą reitinguoti buvo galima internetu.

Galutinį partijos sąrašą po sąrašo lyderės ir pirmininko bendrų galimų korekcijų tvirtins TS-LKD taryba liepos viduryje.

Konservatorių reitinguojamame sąraše iš viso yra 239 pavardės, tačiau nėra partijos lyderio G.Landsbergio ir pirmojo kandidatų sąrašo numerio Ingridos Šimonytės. Pagal sutarimą, I.Šimonytė ves kandidatų sąrašą, G.Landsbergis bus įrašytas antruoju numeriu.

Po reitingavimo trečioje sąrašo pozicijoje atsidūrė Laurynas Kasčiūnas, ketvirtoje – Paulius Saudargas, o penktoje – Monika Navickienė. Antrame penketuke – Radvilė Morkūnaitė Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas, Agnė Bilotaitė, Audronius Ažubalis ir Žygimantas Pavilionis.

Toliau rikiuojasi Jurgis Razma, Gintarė Skaistė, Dainius Kreivys, Vytautas Juozapaitis, Antanas Matulas, Paulė Kuzmickienė, Mykolas Majauskas, Jonas Gudauskas, Aistė Gedvilienė ir Mindaugas Lingė.

Visą sąrašą galima peržiūrėti čia.

„Mūsų bendruomenė išreiškė savo nuomonę – žmonės norėjo matyti harmoningą derinį, kuriame yra ir vyresnių, labiau patyrusių partijos narių, ir jaunesnių, puikiai dirbusių šios kadencijos Seime. Šis sąrašas gana tikslus partijos atspindys – čia kartu dirba ir konservatoriai, ir krikdemai, ir politkaliniai. Tikiu, kad po galutinių korekcijų šis sąrašas sėkmingai pasirodys Seimo rinkimuose“, – partijos išplatintame pranešime cituojamas TS-LKD pirmininkas G.Landsbergis.

Komentarai: 26

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

11:55
26:29
01:19

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min