TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Konservatorių frakcijos posėdyje apie situaciją Garliavoje – Darius Valys, Saulius Skvernelis ir kiti pareigūnai

Darius Valys
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Darius Valys
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienio vakarą Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcija surengė posėdį situacijai Garliavoje aptarti. Į jį buvo iškviesti generalinis prokuroras Darius Valys, generalinis komisaras Saulius Skvernelis, vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė, teisingumo ministras Remigijus Šimašius, Antstolių rūmų atstovas.

„Posėdžio esmė – kolegų Seimo narių noras pabendrauti su pareigūnais. Aš nežinau, kaip kitos frakcijos, bet jei jos turėtų tokį norą, turbūt irgi pareigūnai atvyktų ir atsakytų į klausimus, kadangi visuomenėje įtampa yra, o čia labai betarpiškai atsakoma į klausimus. Labai geras susitikimas“, – aiškino, kodėl konservatoriams prireikė tokio posėdžio, Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas Stasys Šedbaras.

Konservatoriui nepasirodė, kad domėdamiesi šios bylos detalėmis konservatoriai kištųsi ten, kur politikams kištis nederėtų.

Frakcijos posėdyje dalyvavęs teisingumo ministras Remigijus Šimašius sako, kad tokie posėdžiai nėra blogi, nes gali tiesiogiai užduoti klausimus, tačiau pats pripažino nieko naujo  konservatoriams negalėjęs pasakyti.

R.Šimašiui apsilankius TS-LKD frakcijos posėdyje nepavyko savo teisumu įtikinti ir tų konservatorių, kurie savo parašais parėmė interpeliaciją jam.

Po frakcijos posėdžio Saulius Stoma aiškino dar geriau supratęs, kad ministras vertas interpeliacijos ir nusprendė už ją balsuoti Seime.

„Jis skleidžia tokią politinę nuostatą, kad vaiką reikia imti bet kokiomis priemonėmis“, – piktinosi teisingumo ministru Saulius Stoma, o Aurelija Stancikienė iš kabineto išlėkė apsiašarojusi.

Daugiausia klausimų konservatoriai trečiadienį uždavė generaliniam prokurorui, policijos vadovui, teisingumo ministrui. Tuo tarpu E.Žiobienė nesulaukė nė vieno klausimo.

„Prasėdėjau nuo 17 iki 19 val. ir nepasakiau nė vieno žodžio. Man neuždavė nė vieno klausimo“, – po posėdžio piktinosi E.Žiobienė.

Primename, kad S.Stoma ir A.Stancikienė teisingumo ministro R.Šimašiaus reikalavo, kad šis pripažintų, jog dėl kovo 23 d. apsistumdymo kalta antstolė, o šiam to nepadarius grasino pasirašyti po interpeliacijos ministrui tekstu.

R.Šimašiui nepasidavus tokiam valdančiosios koalicijos partnerių šantažui, šie du politikai nulėmė, kad po interpeliacija opozicijai pavyktų surinkti reikiamą kiekį parašų.

Be to, S.Stoma anksčiau ragino visus Seimo narius vykti budėti į Garliavą ir „užtikrinti, kad prieš mergaitę nebebus naudojama prievarta“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min