Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Konservatorių kandidatų sąrašą savivaldos rinkimuose Kaišiadorių rajone ves Vytenis Tomkus

Vytenis Tomkus
Asmeninio albumo nuotr. / V.Tomkus
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Kaišiadorių skyriaus visuotiniame narių susirinkime sąrašo lyderiu artėjančiuose vietos savivaldos rinkimuose ir kandidatu į merus patvirtintas TS-LKD Kaišiadorių skyriaus pirmininkas Vytenis Tomkus.

TS-LKD Kaišiadorių skyriaus nariai jauno lyderio ir kandidato į merus patvirtinimą sieja su būtinybe rajonui atsinaujinti ir įgyvendinti seniai lauktus pokyčius rajone, kuriame, anot konservatorių, dėl per ilgai užsitęsusio socialdemokratų ir liberalų valdymo jaučiama stagnacija.

„Dėkoju TS-LKD Kaišiadorių skyriaus nariams už suteiktą pasitikėjimą ir esu pasirengęs vesti kandidatų sąrašą bei savo žinias ir sukauptą patirtį panaudoti Kaišiadorių rajono gyventojų labui. Palyginti su aplinkiniais rajonais, Kaišiadoryse jaučiama stagnacija, didelis visuomenės nepasitikėjimas ir abejingumas, nes valdančiųjų tarpusavio nesutarimai ir galbūt „šešėliniai interesai” trukdo rūpintis žmonėmis bei jų poreikiais. Rajone stinga vietos ir užsienio investicijų, skaidrumo vykdant viešuosius pirkimus, racionalaus lėšų naudojimo ir paprasto ūkiškumo sprendžiant gatvių tvarkymo, šiukšlių išvežimo bei kitus kasdieninius klausimus”, – teigia TS-LKD Kaišiadorių skyriaus pirmininkas ir kandidatas į merus V.Tomkus.

Pasak jo, dėl keistai vykdomų viešųjų pirkimų ir netikėtai pabrangstančių paslaugų, nelieka lėšų vaikų žaidimo aikštelių, viešųjų ir poilsio erdvių sutvarkymui.

„Kai kurie dabartinės valdžios veiksmai verti netgi teisėsaugos institucijų dėmesio“, – sako V.Tomkus.

Kai kurie dabartinės valdžios veiksmai verti netgi teisėsaugos institucijų dėmesio.

Pasak jauno politiko, galutinį TS-LKD Kaišiadorių skyriaus kandidatų sąrašą artėjantiems vietos savivaldos rinkimams planuojama sudaryti iki spalio pabaigos. Sąrašą turėtų sudaryti tiek jauni ir kompetentingi specialistai, tiek gerai žinomi ir patyrę veidai.

Įgijo atsargos leitenanto karinį laipsnį

V.Tomkus yra gimęs ir užaugęs Kaišiadoryse, baigęs Kaišiadorių 1-ąją vidurinę mokyklą, vėliau Vytauto Didžiojo universitete įgijęs viešojo administravimo bakalauro specialybę, verslo administravimo gretutinę specialybę ir komercinės teisės magistro bei vientisųjų teisės studijų magistro laipsnius.

Be to, jam taip pat suteiktas Mičigano universiteto (JAV) Transnacionalinės teisės sertifikatas.

Studijų metu atlikęs karinę tarnybą V.Tomkus įgijo atsargos leitenanto karinį laipsnį.

Savo darbo karjerą pradėjęs Kaišiadorių kredito unijoje ir dirbęs administracijos vadovo pareigose, vėliau darbus tęsė bendrovėje „Tikras kelias” ir rūpinosi aliejaus fasavimo cecho perkėlimo į Kaišiadoris teisiniais klausimais, dirbo bendrovės „TK Valda” direktoriaus pareigose ir Palangos kredito unijos administracijos vadovo pareigose.

Šiuo metu Lietuvos centrinėje kredito unijoje (Kaune) eina Teisės ir kredito unijų finansinės veiklos vertinimo skyriaus vadovo pareigas, taip pat yra Palangos kredito unijos valdybos pirmininkas. TS-LKD partijos nariu tapo 2010 metais, o Kaišiadorių skyriaus pirmininku – 2012 metais. Jam 34 metai, vedęs, turi dukrą.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min