Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Konservatorius Naglis Puteikis atsiprašė Rasos Juknevičienės dėl žodžių, kuriais ją netiesiogiai pavadino koncerno „Achema“ atstove

N.Puteikis nepripažįsta savo kaltės.
Eglės Petkutės/15min.lt nuotr. / Naglis Puteikis
Šaltinis: 15min
0
A A

Seimo narys konservatorius Naglis Puteikis atsiprašo savo partijos kolegės Rasos Juknevičienės už debatų su TS-LKD jaunimu „Moralė ir politika“ metu iškeltą retorinį klausimą, kam atstovauja Rasa Juknevičienė, jeigu jos rinkimų kampanija būna tiesiogiai apmokėta vieno rėmėjo – „Achemos grupės“.

Parlamentaro teigimu, keldamas tokį klausimą jis nenorėjo bendrapartietės įžeisti ar pasėti kokių nors įtarimų jos atžvilgiu. Naglis Puteikis sako, kad Rasą Juknevičienę jis vertina kaip principingą bendražygę.

„Kai 2008 m. buvo formuojamas kandidatų į Seimą rinkimų sąrašas ir kai kurie TS-LKD nariai uoliai pasisakinėjo prieš iš pareigų atleistų VSD kontržvalgybos vadovo Vytauto Damulio ir jo pavaldinio Kastyčio Braziulio įtraukimą į mūsų rinkimų sąrašą, buvau nustebintas Rasos Juknevičienės argumentuotos ir drąsios kalbos, kurioje ji pabrėžė, kad mūsų partija turėtų ginti drąsius pareigūnus, nepabūgusius liudyti Seimo komisijai apie tai, kaip januškininkai Rusijos naudai užvaldė valstybę, – sako parlamentaras. – Ir dabar, kai vyksta susidorojimas su FNTT pareigūnais, esu tikras, kad su Rasa Juknevičiene esame toje pačioje barikadų pusėje.“

Tačiau parlamentaras pabrėžia, kad, jo nuomone, partijų finansavimas iš verslo šaltinių turėtų būti švarus. Kaip abejotiną pavyzdį Naglis Puteikis pateikė koncerno „MG Baltic“ partijoms pervestus 20 tūkst. litų, kuriuos jis vertina kaip nelegalų alkoholio pramonės lobizmą Seime siekiant liberalizuoti alkoholio vartojimą.

„Po to, kai „MG Baltic“ pervedė pinigus, šeši mūsų frakcijos nariai balsavo Už liberalizavimą, nors TS-LKD taryba buvo nusprendusi priešingai“, – sako Naglis Puteikis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min