2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2020 08 28

Koronavirusas nustatytas Klaipėdos priemiestinio autobuso vairuotojui

Pranešama, kad penktadienį koronavirusas nustatytas susirgimas COVID-19 autobuso vairuotojui, dirbusiam 25-ajame priemiesčio maršrute.
Autobuso vairuotojas
Klaipėdoje koronavirusas nustatytas autobuso vairuotojui / Aurelijos Jašinskienės/15min.lt nuotr.

Kaip pranešė bendrovė „Klaipėdos keleivinis transportas“, šiuo metu turimais duomenimis, vairuotojas dirbo tik tame konkrečiame maršrute. „Tikimės, kad visuomenė operatyviai sulauks konkretesnės informacijos apie galimus jo kontaktus ir galimas grėsmes keleiviams iš Klaipėdos rajono visuomenės sveikatos centro specialistų“, – rašoma bendrovės pranešime.

15min žiniomis, virusu pirmiau susirgo vairuotojo sutuoktinė. Pats jis simptomų nejautė, tačiau atsakymas buvo teigiamas.

Šiuo metu neturima objektyvių duomenų, rodančių padidėjusią užsikrėtimo grėsmę Klaipėdos miesto viešajame transporte.

„Tačiau po šiandienos neramaus fakto prevencine tvarka nutraukiame bilietų pardavinėjimą iš vairuotojų Klaipėdos miesto autobusuose. Maršrutiniuose taksi ir priemiesčio maršrutuose kol kas tokią bilieto įsigijimo formą paliekame, tačiau ir ji gali būti nutraukta atsiradus naujiems faktams“, – tikino „Klaipėdos keleivinio transporto“ atstovai.

Keleiviai ir toliau raginami būti su kaukėmis, dezinfekuoti rankas, salone laikytis įmanomo atstumo ir vengti sėdėjimo veidu į veidą.

„Naujausias atvejis parodė, kad keleiviams sveika kuo mažiau turėti kontaktų su vairuotoju. Miesto autobusuose bilietų pardavinėjimą jau nutraukiame, tačiau raginame ir tų transporto rūšių, kuriuose ši paslauga išlieka, keleivius pereiti prie kitokių atsiskaitymo būdų“, – rašoma pranešime spaudai.

Tie keleiviai, kurie atkakliai vengia technologijų, gali už kelionę atsiskaityti ir įprasta e.bilieto kortele. Įnešus į kortelę pinigų – pavedimu ar spaudos kioske, ja galima atsiskaityti komposteriu maršrutiniame taksi, priemiestiniame autobuse taip atsiskaitant kortelę reikia žymėti įlipant ir išlipant.

„Klaipėdos keleivinis transportas“ tikina, jog atidžiai stebi epidemiologinę situaciją, yra pasiruošę antikrizinių viešojo transporto režimo pokyčių, priklausomai nuo įvykių, planą ir jį etapiškai realizuoja. Bilietų pardavinėjimo autobusuose nutraukimas – pirmas toks žingsnis reaguojant į šiandienos naujieną.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min