Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugpjūčio 28d. 16:54

Koronavirusas nustatytas Klaipėdos priemiestinio autobuso vairuotojui

Autobuso vairuotojas
Aurelijos Jašinskienės/15min.lt nuotr. / Klaipėdoje koronavirusas nustatytas autobuso vairuotojui

Pranešama, kad penktadienį koronavirusas nustatytas susirgimas COVID-19 autobuso vairuotojui, dirbusiam 25-ajame priemiesčio maršrute.

Kaip pranešė bendrovė „Klaipėdos keleivinis transportas“, šiuo metu turimais duomenimis, vairuotojas dirbo tik tame konkrečiame maršrute. „Tikimės, kad visuomenė operatyviai sulauks konkretesnės informacijos apie galimus jo kontaktus ir galimas grėsmes keleiviams iš Klaipėdos rajono visuomenės sveikatos centro specialistų“, – rašoma bendrovės pranešime.

15min žiniomis, virusu pirmiau susirgo vairuotojo sutuoktinė. Pats jis simptomų nejautė, tačiau atsakymas buvo teigiamas.

Šiuo metu neturima objektyvių duomenų, rodančių padidėjusią užsikrėtimo grėsmę Klaipėdos miesto viešajame transporte.

„Tačiau po šiandienos neramaus fakto prevencine tvarka nutraukiame bilietų pardavinėjimą iš vairuotojų Klaipėdos miesto autobusuose. Maršrutiniuose taksi ir priemiesčio maršrutuose kol kas tokią bilieto įsigijimo formą paliekame, tačiau ir ji gali būti nutraukta atsiradus naujiems faktams“, – tikino „Klaipėdos keleivinio transporto“ atstovai.

Keleiviai ir toliau raginami būti su kaukėmis, dezinfekuoti rankas, salone laikytis įmanomo atstumo ir vengti sėdėjimo veidu į veidą.

„Naujausias atvejis parodė, kad keleiviams sveika kuo mažiau turėti kontaktų su vairuotoju. Miesto autobusuose bilietų pardavinėjimą jau nutraukiame, tačiau raginame ir tų transporto rūšių, kuriuose ši paslauga išlieka, keleivius pereiti prie kitokių atsiskaitymo būdų“, – rašoma pranešime spaudai.

Tie keleiviai, kurie atkakliai vengia technologijų, gali už kelionę atsiskaityti ir įprasta e.bilieto kortele. Įnešus į kortelę pinigų – pavedimu ar spaudos kioske, ja galima atsiskaityti komposteriu maršrutiniame taksi, priemiestiniame autobuse taip atsiskaitant kortelę reikia žymėti įlipant ir išlipant.

„Klaipėdos keleivinis transportas“ tikina, jog atidžiai stebi epidemiologinę situaciją, yra pasiruošę antikrizinių viešojo transporto režimo pokyčių, priklausomai nuo įvykių, planą ir jį etapiškai realizuoja. Bilietų pardavinėjimo autobusuose nutraukimas – pirmas toks žingsnis reaguojant į šiandienos naujieną.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Video

06:21
03:10
54:39

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min