Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 29d. 00:10

Koronavirusas Panevėžyje: židinys metalo apdirbimo įmonėje, J.Miltinio gimnazijoje – 7 klasės saviizoliacijoje

Koronavirusas
123rf.com nuotr. / Koronavirusas

Koronavirusas plinta ir Panevėžyje. Šiuo metu metalo apdirbimo įmonėje „Iremas“ užfiksuoti 8 susirgimai. Taip pat patvirtintas antrinis atvejis įmonės darbuotojo artimajam. Su šiuo židiniu siejami devyni susirgimai. Saviizoliacijoje yra net septynios J. Miltinio gimnazijos klasės: šešios abiturientų klasės ir viena – dešimtokų. Nuotolinis mokymas šioms klasėms buvo priskirtas dėl dviejų koronavirusu užsikrėtusių mokinių.

Moksleiviai saviizoliacijoje

Panevėžio J.Miltinio gimnazijos direktorius Vytautas Raišys naujienų portalui JP patvirtino, kad šiuo metu nuotolinis mokymas vykdomas septynioms klasėms.

„Teigiamas koronaviruso testas patvirtintas vienai abiturientei. Siekiant užtikrinti saugumą, įvedėme nuotolinį mokymą toms klasėms, kurios srautinio mokymo metu turėjo kontaktą su užsikrėtusiąja. Tai iš viso – septynios klasės“, – sakė gimnazijos direktorius.

Nuotolinis mokymas kol kas gimnazistams vyks iki spalio 7 ir 8 dienos. Vėliau laikotarpis gali būti pratęstas, jei vėl pasitvirtins teigiamas koronaviruso testo atsakymas.

Nuotolinio mokymosi skelbti visai mokyklai neketina

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Panevėžio departamento direktorius Eugenijus Vilčinskas teigė, kad kol kas skelbti nuotolinio mokymo visai mokyklai neplanuojama, nes kiti mokiniai neturėjo kontakto su užsikrėtusiąja.

Taip pat jis patvirtino, kad J. Miltinio gimnazijoje yra serganti ne tik abiturientė, bet ir viena dešimtokė. „Todėl yra izoliuotos visos dvyliktokų klasės ir viena dešimtokų“, – JP teigė E.Vilčinskas.

Kaip šiandien pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC), Panevėžyje dirbančiai metalo apdirbimo įmonėje „Iremas“ koronavirusas patvirtintas 8 darbuotojams ir vieno iš jų šeimos nariui.

Įmonės „Iremas“ Panevėžio filiale dirba daugiau negu 50 darbuotojų. Visiems jiems atlikti koronaviruso testai.

„Atlikus COVID-19 testus, nustatyti 5 koronavirusu užsikrėtę „Iremo“ Panevėžio filialo, ir 3 – subrangos darbus atliekančios įmonės darbuotojai. 8 darbuotojų testai neigiami, kiti laukia testų rezultatų. Dėl COVID-19 grėsmės visi darbuotojai laikosi saviizoliacijos, todėl bendrovės filialas šiuo metu laikinai nedirba”, – naujienų portalui JP sakė įmonės vadovas Edmundas Damaševičius.

Kaip įvyko pirminis užsikrėtimas, bendrovės atstovai neatskleidžia.

Lietuvoje iš viso patvirtinta 4490 COVID-19 ligos atvejų, tebeserga 2052 asmenys, 2327 – pasveiko.

„Jūsų Panevėžys“/www.jp.lt
Komentarai: 2

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

21:40
11:46
00:49

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min