Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 4d. 18:14

Koronavirusas pasiglemžė Miroslavo Alytaus rajone slaugytojos gyvybę

Dalė Gegužienė
Nuotr. iš A.Vrubliausko „Facebook“ paskyros / Dalė Gegužienė

Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas savo paskyroje „Facebook“ pranešė, kad koronavirusas pasiglemžė pirmosios Alytaus rajono medicinos darbuotojos – ilgametės Pirminės sveikatos priežiūros centro Miroslavo ambulatorijos bendrosios praktikos slaugytojos Dalės Gegužienės gyvybę.

„Reiškiu nuoširdžią užuojautą šeimai, artimiesiems ir skaudžiai savo kolegės netektį išgyvenančiai rajono medikų bendruomenei.

Miroslavo ambulatorija buvo vienintelė a. a. D.Gegužienės darbovietė, čia ji dirbo nuo 1982 m., o pati šiemet būtų minėjusi savo 60 metų. sukaktį. Netekome ne tik profesionalios darbuotojos, bet ir jautraus žmogaus, į kurį pagalbos kreipėsi daugelis Miroslavo krašto gyventojų.

Tegul Anapilin ją lydi šviesi atmintis ir mūsų visų pagarba.

Mano žiniomis, slaugytoja užsikrėtė nuo sergančio šeimos nario, pastaruoju metu į darbą nėjo, tad nėra pavojaus, kad liga galėjo išplisti kitiems darbuotojams arba ambulatorijos lankytojams.

Saugokime save ir vieni kitus, nes skaičiai yra statistika, o kiekviena netektis – širdies skausmas ir konkretaus gyvenimo drama“, – rašo meras.

Komentarai: 4

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min