Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 lapkričio 19d. 11:49 , Atnaujinta: 2020 lapkričio 19d. 16:17

Koronavirusu užsikrėtė Viktoras Pranckietis, septyni liberalai gavo neigiamus atsakymus, E.Gentvilas tebelaukia

Viktorija Čmilytė-Nielsen ir Viktoras Pranckietis
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Viktorija Čmilytė-Nielsen ir Viktoras Pranckietis

Buvęs Seimo pirmininkas liberalas Viktoras Pranckietis praėjusią savaitę spaudė ranką naujai Seimo pirmininkei Viktorijai Čmilytei, o ketvirtadienį ryte gavo teigiamą koronaviruso tyrimo rezultatą. Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas Eugenijus Gentvilas tikina, kad V.Pranckietis neturėjo kontakto su Jonu Varkaliu ir Gintaru Vaičekausku, kuriems diagnozuotas COVID-19.

„V.Pranckietis šįryt man pasakė, kad neatvažiuos, nes turėjo simptomų. Antradienį jis savo iniciatyva pasidarė testą Kaune ir nevyko į Seimą, kol neturėjo atsakymo. Šįryt 10.11 val. jis gavo teigiamą atsakymą ir paskambino“, – 15min nurodė E.Gentvilas.

Jis sakė rekomendavęs V.Pranckiečiui apie susirgimą informuoti Seimo kanceliariją. Greičiausiai izoliuotis teks ketvirtadienį į darbą atėjusiam konservatoriui Audriui Petrošiui, kuris Seimo salėje sėdi šalia V.Pranckiečio.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Viktoras Pranckietis
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Viktoras Pranckietis

E.Gentvilas priminė, kad visi liberalai koronaviruso tyrimus pasidarė trečiadienį. Tiesa, nesulaukę rezultatų liberalai eina į darbą Seime.

Ketvirtadienio popietę septyni liberalai jau sulaukė neigiamų COVID-19 tyrimų rezultatų, tik E.Gentvilas savojo tebelaukia.

E.Gentvilo teigimu, V.Pranckietis neturėjo kontakto su J.Varkaliu ir G.Vaičekausku, kurie šią savaitę sužinojo sergantys COVID-19.

„Panašu, kad tai yra du skirtingi šaltiniai. J.Varkalys ir G.Vaičekauskas turėjo kontaktą su vienu šaltiniu, V.Pranckietis ten neturėjo kontaktų. Manau, jis užsikrėtė nuo kito šaltinio“, – svarstė E.Gentvilas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

48:28
34:49
00:43

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min