Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 sausio 10d. 12:57

Korupcija įtariamas Kauno policijos tyrėjas neteko geriausio metų inspektoriaus apdovanojimo

Policijos pareigūnas
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Kauno policijos pareigūnas.
Pirmadienį Kauno miesto savivaldybė išplatino pranešimą, kuriame nurodoma, kad Kauno meras panaikino potvarkį dėl padėkos Kauno Dainavos policijos komisariato prevencinio poskyrio tyrėjui Mindaugui Jakučiui, kuris yra įtariamas kyšininkavimu.

Savaitgalį 15min.lt rašė, kad dienraščio ,,Lietuvos rytas“ straipsnyje ,,Trokšti tapti geriausiu policininku? Imk kyšį“ buvo skelbiama informacija apie prieštaringą policijos pareigūno M.Jakučio, kuriam buvo įteikta Kauno mero padėka, veiklą.

Geriausiu apylinkės inspektoriumi pripažintą M.Jakutį Kriminalinės policijos biuro operatyvininkai buvo sulaikę už kyšininkavimą.

Atsižvelgęs į šią informaciją pirmadienį Kauno meras Andrius Kupčinskas panaikino savo potvarkį dėl padėkos M.Jakučiui. Priminsime, kad pagerbti šį pareigūną pasiūlė Kauno apskrities Vyriausiasis policijos komisariatas (VPK).

„Jokia informacija apie pareikštus įtarimus apdovanojamajam pareigūnui savivaldybės institucijų nebuvo pasiekusi iki straipsnio“, – nurodoma pirmadienį išplatintame savivaldybės pranešime.

Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato viršininkas 2010 metų gruodžio 7 dieną raštu kreipėsi į savivaldybę dėl konkursų „Geriausias (-ia) apylinkės inspektorius(-ė) 2010“, „Geriausias (-ia) nepilnamečių reikalų pareigūnas (-ė) 2010“, ,,Saugi seniūnija – saugus Kaunas“. Rašte informuojama, kad VPK sudaryta komisija išrinks minėtų konkursų nugalėtojus ir Savivaldybės prašoma juos pagerbti.

Apie tai, jog M.Jakučiui panaikinamas suteiktas apdovanojimas, informuotas ir Kauno policijos viršininkas Algirdas Kaminskas. Meras taip pat paprašė pateikti informaciją, kokiais kriterijais vadovaujantis buvo pasiūlytos apdovanojimui kandidatūros ir kokia šiuo klausimu yra Kauno apskrities VPK pozicija.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

17:27
02:58
18:16

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams

Grožio programa 360°

Sveikata

Naujas testas
Parašykite atsiliepimą apie 15min