Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Korupcija įtariamas Kauno valdininkas, konservatorius Edmundas Balasevičius pašalintas iš Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos

Edmundas Balasevičius iki šiol vadovavo Švietimo ir kultūros departamentui
Kauno miesto savivaldybės nuotr. / E.Balasevičius (antras iš kairės) vadovavo Kauno miesto savivaldybės Švietimo ir kultūros departamentui.
Šaltinis: 15min
0
A A

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnų dėl korupcijos sulaikytas Kauno miesto savivaldybės Švietimo ir kultūros departamento direktorius, konservatorius Edmundas Balasevičius pašalintas iš Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos.

„Pranešame, kad Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Kauno skyriaus sprendimu yra stabdoma E.Balasevičiaus narystė partijoje dėl žiniasklaidoje pasirodžiusios informacijos apie galimai nusikalstamą jo veiką“, – rašoma penktadienį vakare išplatintame TS-LKD Kauno skyriaus pranešime.

Priminsime, kad naujas kyšininkavimo skandalas Kauną sukrėtė ketvirtadienį, kai STT sulaikė E.Balasevičių bei jam pavaldaus Ūkio poskyrio vedėją Nijolę Stasę Grybėnienę bei vienos statybų bendrovės vadovą. Valdininkams ir verslininkui pareikšti kaltinimai dėl korupcijos. Neoficialiais duomenimis, įtariamieji buvo sulaikyti, kai verslininkas savivaldybės tarnautojams perdavė 3 tūkst. litų kyšį.

Ketvirtadienį sulaikytųjų namuose ir darbo vietose buvo atliktos kratos. Penktadienį prokurorai Kauno miesto apylinkės teismo prašė įtariamuosius sulaikyti maksimaliam terminui – trims mėnesiams. Tačiau teismas, išnagrinėjęs įkalčius, įtariamuosius leido sulaikyti dviems mėnesiams.

Šis kyšininkavimo skandalas Kauno miesto savivaldybės Švietimo ir kultūros departamente – ne pirmasis. 2009 metais STT buvo sulaikę šiame departamente dirbusį konservatorių Ramūną Maruniaką, kuris taip pat įtartas kyšininkavimu.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min