Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 26d. 15:46

Krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė su oficialiu vizitu lankysis Kinijoje

Rasa Juknevičienė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Rasa Juknevičienė

Krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė kovo 27-30 d. su oficialiu vizitu lankysis Kinijoje, kur susitiks su Kinijos gynybos ministru generolu Guanglie Liangu ir pasirašys dvišalį susitarimą dėl bendradarbiavimo gynybos srityje.

Tokio susitarimo tarp Lietuvos ir Kinijos iki šiol nebuvo. Dvišalis susitarimas numato gynybinio bendradarbiavimo sritis ir formas, numatoma, kad Lietuva ir Kinija galėtų plėtoti abiem pusėms naudingus ryšius tokiose srityse kaip dalyvavimas operacijose, keitimasis mokymo patirtimi kariuomenės mokymo įstaigose, praneša Krašto apsaugos ministerija.

Vizito metu taip pat numatyti susitikimai su Centrinės karinės komisijos, kuri kartu su Valstybės taryba vadovauja ginkluotosioms pajėgoms, vicepirmininku gen. Caihau Xu ir Šanchajaus karinės apygardos vadu.

Lietuvos ir Kinijos bendradarbiavimas gynybos srityje užsimezgė 2000 m. rudenį, kai Lietuvoje lankėsi Kinijos Liaudies Respublikos kariuomenės gynybos štabo aukšto rango karininkų delegacija. Kinija savo karinius atstovus Lietuvai yra paskyrusi nuo 1993 m., nuo 2001 m. jie reziduoja Vilniuje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min