Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2011 11 14

Krašto apsaugos ministrės įsakymu sudaryta darbo grupė įvertins padėtį Lietuvos karo akademijoje

Krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė pirmadienį pasirašė įsakymą, kuriuo sukuriama darbo grupė, turėsianti įvertinti padėtį Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje (LKA) ir pateikti išvadas ir siūlymus, – rašoma Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerijos pranešime spaudai.
Karo medikai vyksta į karo akademiją
Karo medikai vyksta į karo akademiją / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Darbo grupei vadovaus Krašto apsaugos ministerijos pajėgumų ir ginkluotės generalinis direktorius brigados generolas Almantas Leika, ji sudaryta iš kariškių, civilių ir LKA kariūnų atstovų. Dalyvauti darbo grupės veikloje taip pat pakviestas kunigas Ričardas Doveika.

„Akivaizdu, kad publikacijos spaudoje apie atmosferą Akademijoje padarė šiai mokyklai didelę žalą, todėl būtina duoti išsamius atsakymus, ar tikrai yra sisteminės problemos, ar santykiai tarp kariūnų, tarp kariūnų ir jų vadovų yra problemiški. Todėl tai išsiaiškinti reikia labai kruopščiai“, – teigė R.Juknevičienė.

Darbo grupę nuspręsta sudaryti kilus diskusijoms dėl padėties LKA, kai buvo pranešta, jog iš akademijos pasitraukė ir dingo du jos auklėtiniai – penkto kurso studentai Darius Šaduikis ir Antanas Gasparavičius. Kariūnai dingo nuo spalio 28 dienos. Praėjusį savaitgalį tiek A.Gasparavičius, tiek D.Šaduikis grįžo į Lietuvą iš užsienio. Abu kariūnus apklausė Karo policija, jie buvo sugrąžinti į LKA.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius