Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 14d. 13:18

Krašto apsaugos ministrės įsakymu sudaryta darbo grupė įvertins padėtį Lietuvos karo akademijoje

Karo medikai vyksta į karo akademiją
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Karo medikai vyksta į karo akademiją

Krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė pirmadienį pasirašė įsakymą, kuriuo sukuriama darbo grupė, turėsianti įvertinti padėtį Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje (LKA) ir pateikti išvadas ir siūlymus, – rašoma Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerijos pranešime spaudai.

Darbo grupei vadovaus Krašto apsaugos ministerijos pajėgumų ir ginkluotės generalinis direktorius brigados generolas Almantas Leika, ji sudaryta iš kariškių, civilių ir LKA kariūnų atstovų. Dalyvauti darbo grupės veikloje taip pat pakviestas kunigas Ričardas Doveika.

„Akivaizdu, kad publikacijos spaudoje apie atmosferą Akademijoje padarė šiai mokyklai didelę žalą, todėl būtina duoti išsamius atsakymus, ar tikrai yra sisteminės problemos, ar santykiai tarp kariūnų, tarp kariūnų ir jų vadovų yra problemiški. Todėl tai išsiaiškinti reikia labai kruopščiai“, – teigė R.Juknevičienė.

Darbo grupę nuspręsta sudaryti kilus diskusijoms dėl padėties LKA, kai buvo pranešta, jog iš akademijos pasitraukė ir dingo du jos auklėtiniai – penkto kurso studentai Darius Šaduikis ir Antanas Gasparavičius. Kariūnai dingo nuo spalio 28 dienos. Praėjusį savaitgalį tiek A.Gasparavičius, tiek D.Šaduikis grįžo į Lietuvą iš užsienio. Abu kariūnus apklausė Karo policija, jie buvo sugrąžinti į LKA.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min