Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Krepšinio aikštelėje grūmėsi aktyvus jaunimas

Klaipėdos universitete užvirė krepšinio kovos ne tik tarp žaidėjų.
Organizatorių nuotr. / Klaipėdos universitete užvirė krepšinio kovos ne tik tarp žaidėjų.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos universiteto krepšinio sirgalių klubas „Baltijos žaibas“ šeštadienį surengė Klaipėdos miesto savivaldybės remiamą projektą „Jauni ir aktyvūs“, kurio tikslas buvo suburti Klaipėdos miesto jaunimo organizacijas krepšinio aikštelėje ir diskusijoje su miesto sporto bei savivaldybės atstovais, aptarti jaunimo sąlygas sportuoti Klaipėdoje.

Į pirmą kartą Klaipėdoje organizuojamą jaunimo organizacijų krepšinio 3x3 turnyrą užsiregistravo 10 komandų iš kurių net tris komandas subūrė dar tik šiemet oficialiai Klaipėdos universitete įsikūręs Aktyviai leidžiančių laiką (A.L.L.) klubas, tačiau daugiausiai ką šios organizacijos atstovams pavyko pasiekti buvo ketvirta vieta.

Trečią vietą po atkaklių varžybų užėmė Socialinių mokslų kolegijos studentai, o finale grūmėsi spalvingų sirgalių palaikoma Jaunimo organizacija „Darbas“ ir Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacijos „Apskritasis stalas“ atstovai. Pastarieji ir nugalėjo taip ir nepatyrę nė vieno pralaimėjimo turnyre ir iškovojo „Baltijos žaibo“ taurę.

Šiame turnyre drauge su jaunimu savo jėgas krepšinio aikštelėje išbandė ir Klaipėdos miesto savivaldybės Tarybos narys K. Gabšys, Klaipėdos miesto jaunimo reikalų koordinatorius M. Vitkus ir  Šv. Mergelės Marijos Taikos Karalienės bažnyčios klebonas V. Viktoravičius bei Klaipėdos kūno kultūros ir rekreacijos centro metodininkas K. Bagdonas.

Visi po krepšinio turnyro rinkosi į Pedagogikos fakulteto auditoriją viešai diskusijai tema „Jaunimo sportinis užimtumas“, kurioje buvo siekiama išsiaiškinti Klaipėdos miesto sporto infrastruktūros būklę ir jos naudojimo galimybes jaunimui. Į diskusiją su jaunimu aktyviai įsitraukė Klaipėdos miesto savivaldybės Tarybos nariai K. Gabšys ir R. Cibauskas, Klaipėdos visuomeninės sporto tarybos pirmininkas Saulius Budinas, Klaipėdos universiteto treneriai: akademinio irklavimo treneris T. Katliorius ir tinklinio trenerė  I. Jolkina.

Beveik dvi valandas trukusioje diskusijoje buvo prieita išvados, jog Klaipėdos mieste turima sporto bazių infrastruktūra yra prasta ir jaunimui sunkiai prieinama todėl siekiant skatinti jaunimą aktyviai sportuoti reikėtų atnaujinti turimas sporto bazes ir sudaryti sąlygas jose sportuoti ne tik profesionalų sportą propaguojantiem, bet ir mėgėjams.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min