Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kristina Brazauskienė: Algirdas pasakojo matęs Juliją su peiliu rankose prieš save

Kristina Brazauskienė
BFL/Ričardo Grigo nuotr. / Kristina Brazauskienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Ar gali būti, kad buvusi velionio Algirdo Mykolo Brazausko žmona Julija ketino nužudyti savo neištikimą sutuoktinį? Ir kodėl nepavykusio pasikėsinimo į prezidentą istorija buvo ilgus metus slepiama ne tik nuo visuomenės, bet ir nuo namiškių? O gal tai dar vienas gedinčios našlės prasimanymas, siekiant sumenkinti buvusią, nors ir sunkiai sergančią, varžovę?

„Apie tai man papasakojo Algirdas, – netikėtai „Abipus sienos“ žurnalistams pasakojo Kristina Brazauskienė. – Naktį pramerkęs akis prieš save jis pamatė Juliją su peiliu rankose...“

Istorija, verta detektyvo plunksnos. Baisi istorija, kurią prisiminti gedinčiai našlei, kaip ji pati tvirtina, dabar be galo sunku. Juk visų mylimas prezidentas galėjęs žūti ne tik nuo priešų, bet ir nuo saviškių rankų. Nuo moters, kuri jo nekentusi ir nemylėjusi.

„Jūs galite tuo patikėti, kad savo vyrą beprotiškai mylėjusi moteris būtų galėjusi jį nužudyti? – klausia ponia Galia Trepiakienė, ilgus dešimtmečius draugavusi su Algirdu ir Julija Brazauskais. 

„Julija – nuoširdus, dėmesingas ir savimi pasitikintis žmogus. Nors, pripažinsiu, kartais ji pasielgdavo gana keistai, tuo sukeldama tam tikrą įtampą šeimoje ir išgyvenimų prezidentui", – sako Jurgis Vilimas. 

Peilis prezidentui į krūtinę... ir mirtis, kuri sukrėtė ne tik Lietuvą, bet ir visą pasaulį. Kuo tikėti – ponia Kristina, tvirtinančia, kad iš savo vyro lūpų išgirdo pasakojimą apie blogąją peiliu ginkluotą fėją Juliją, ar šios ligotos moters bičiuliais ir artimaisiais, įrodinėjančiais, kad istorija laužta iš piršto? Prezidentu, kurio šiandien nepaklausi ar jo dukromis bei šeimos draugais, iš arti mačiusiais Algirdo ir Julijos Brazauskų gyvenimą.

Mirusio prezidento šeimos paslaptys – antradienį 19.40 val. publicistikos laidoje „Abipus sienos“ per LNK.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min