Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kristina Brazauskienė atskleidė naujos partijos pavadinimą

Kristina Brazauskienė
Evaldo Šemiotos nuotr. / Kristina Brazauskienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Panevėžyje vykusiame susitikime su žmonėmis, buvusio prezidento Algirdo Brazausko našlė Kristina Brazauskienė atskleidė naujai besikuriančios partijos pavadinimą – Demokratinė darbo ir vienybės partija.

Panevėžyje su įmonės „Lietkabelis“ darbininkais susitikusi Brazauskienė neslėpė ambicingų naujos partijos planų ir kvietė susirinkusiuosius jungtis prie naujai buriamo politinio darinio.

„Susitinkame su žmonėmis kasdien, tik šiandien susitikimas truputį didesnis ir jau reikėjo Lietuvai pranešti apie naują partijos pavadinimą. Per pastarąjį mėnesį netilo kalbos šia tema, buvo ir neteisingų svarstymų, visgi mes apsistojome ties šiuo pavadinimu – Demokratinė darbo ir vienybės partija“, – sakė Kristina Brazauskienė.

Kaip teigia būsima partijos pirmininkė, partijos pagrindinis tikslas – ginti paprastų žmonių teises.

„Lietuvoje daug neteisybės. Darbuotojai yra engiami, išnaudojami. Mokestinė sistema – ydinga, valstybėje vyrauja didelė korupcija, kurios padarinius jaučiame kasdien, o ypač skaudžiai nukenčia mažesnes pajamas gaunantys žmonės. Visa ši neteisybė skatina mus burtis ir bandyti perimti valdžios vairą tam, kad eiliniai Lietuvos piliečiai sulauktų realių, jų lūkesčius atitinkančių permainų“, – sakė besikuriančios partijos iniciatorė.

Prezidento našlė nesibaimina, kad naujasis partijos pavadinimas gali sukelti asociacijų su kitomis partijomis ar ideologijomis.

„Pavadinimas, galbūt, kažkam yra panašus į „Darbo partijos“ ar LDDP. Tačiau juk ne pavadinime esmė. Ar tos partijos atliko savo misiją? Manau, kad ne. Jau dabar pasigirsta kaltinimų, kad bandome pervilioti socdemus, pavogti jų rinkėjus. O kada kalbėsime apie programą, apie įgyvendintus pažadus? Juk puikiai dirbančios partijos elektorato nebūtų įmanoma perimti niekaip“, – sakė Kristina Brazauskienė

Demokratinės darbo ir vienybės partijos steigiamasis suvažiavimas planuojamas  vasario mėnesį. Pasak Kristinos Brazauskienės, svarbu rasti tinkamą laiką, kad galėtų atvykti visi norintys delegatai, todėl datą rinksimės labai kruopščiai ir apgalvotai.

„Parašus renkame visoje Lietuvoje, todėl ir delegatai bus iš visos Lietuvos. Čia ne kaip Valinsko partija, už uždarų durų nesteigsim. Todėl reikia su visais suderinti laiką, kad visi galėtų“, – sakė Prezidento našlė

Politinei partijai Lietuvoje registruoti – reikia surinkti ne mažiau, kaip 1000 steigėjų parašų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min