Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kristina Brazauskienė nebespėja pati rašyti feisbuke – nusisamdė asmeninį atstovą spaudai

Kristina Brazauskienė tapo naujosios partijos lydere
Evaldo Šemiotos nuotr. / Kristina Brazauskienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Dar ką tik su Vytautu Šustausku partiją kūrusi prezidento Algirdo Brazausko našlė Kristina Brazauskienė pasijuto tikra žvaigždė. Nebespėdama dalyvauti pokalbių laidose, atsakinėti žurnalistams į klausimus ir aktyviai pildyti savo „Facebook“ anketos, prezidento našlės rentos tebesiekianti ponia pasisamdė asmeninį atstovą spaudai.

Juo tapo 29 metų vilnietis Justas Jaskonis, turintis patirties komunikacijų srityje. Pasak jo paties, asmeninio, niekuo nesusijusio su kuriama partija, atstovo spaudai pareigoms K.Brazauskienė jį pasisamdžiusi maždaug prieš mėnesį.

„Aš konkrečiai jai atstovauju, o ne partijai. Atstovauju jai tiek, kiek tai yra susiję su viešumu, su filmavimais, su žiniasklaida, socialinių tinklų priežiūra. Natūralu, kad pačiai K.Brazauskienei yra per didelis srautas bendrauti ir su žurnalistais ir į užklausimus visus atsakinėti. Jai manęs prireikė vien iš to praktinio požiūrio. Neįmanoma turbūt ir sėdėti feisbuke, ir tuo pat metu lipdyti partiją“, – 15min.lt savo pareigas aiškino J.Jaskonis.

Asmeninio arcgyvo nuotr./Justas Jaskonis
Asmeninio archyvo nuotr./Justas Jaskonis

Pasak jo, asmeninis atstovas spaudai K.Brazauskienei teikia ir individualias konsultacijas, kaip bendrauti viešumoje.

J.Jaskonis pažymėjo, kad jam labai malonu, jog asmeniniu atstovu spaudai K.Brazauskienė pasirinko būtent jį.

„Labai malonu buvo, kad pasirinko būtent mane, taip įvertindama šiokią tokią mano patirtį. Be abejo, yra kitokia specifika konsultuojant asmenį ir įmonę. Bet asmuo yra geras, viskas su ja tvarkoj, su ja nesunku dirbti, žmogus šnekantis, mąstantis, protingas, kompetentingas. Kaip klientas, iš verslo pusės, labai geras: su ja lengva dirbti“, – vardijo K.Brazauskienės privalumus J.Jaskonis.

Jaunas vyras K.Brazauskienės atstovu spaudai dirba pilnu etatu, algą jam moka pati ponia iš asmeninių lėšų. K.Brazauskienė, pasak J.Jaskonio, kol kas nekalba apie ilgalaikius jo įdarbinimo planus, net jei kitąmet jai pavyktų laimėti Seimo rinkimus.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min