Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 7d. 08:35

Krizės grimasa: tiltui į niekur – milijonai

Kelio darbai
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Kelio darbai

Susisiekimo ministras Eligijus Masiulis piestu stojo, kad biudžeto skylės būtų lopomos ir kelių sąskaita. Tokį politiko ryžtą giria kelininkai. Jie taškosi milijonais ir tiltams, vedantiems į niekur.

Vienas tokių tiltų – Švenčionių rajono pakraštyje, keli kilometrai iki Lietuvos sienos su Baltarusija. Bet kaimyninę valstybę pasiekti keblu – tik pervažiavus tiltą baigiasi žvyrkelis ir prasideda miškas, rašo „Lietuvos rytas“.

Per Meros upę tiesiamas tiltas mokesčių mokėtojams kainuos 2,5 mln. litų, tačiau net grybautojams iš jo mažai naudos: norintiems įkelti koją į Gelednios mišką būtina gauti specialų pasieniečių leidimą.Per Meros upę tiesiamas tiltas mokesčių mokėtojams kainuos 2,5 mln. litų, tačiau net grybautojams iš jo mažai naudos: norintiems įkelti koją į Gelednios mišką būtina gauti specialų pasieniečių leidimą.

Tiesa, tvirtinti, kad šis tiltas veda visiškai į niekur, irgi negalima. Bent savaitgaliais juo riedės kelių už upės esančių sodybų savininkai, tarp kurių – Seimo narys Konstantas Ramelis ir teisininkų elito atstovai – buvęs Aukščiausiojo teismo civilinių bylų skyriaus vadovas Česlovas Jokūbauskas ir Europos teisingumo teismo teisėjas Pranas Kūris.

„Lietuvos rytas“ skaičiuoja sutapimus: buvęs Vilniaus apygardos teismo civilinių bylų skyriaus pirmininkas K.Ramelis į Seimą kandidatavo Valstiečių liaudininkų sąjungos sąraše; buvusios partijos lyderės Kazimieros Prunskienės sūnus Vaidotas Prunskus yra Švenčionių rajono vicemeras.

Iš kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų, kurias Vyriausybė planuoja sumažinti nuo 1,34 mlrd. iki 626 mln. litų, tiltas per Merą iš naujo pradėtas tiesti praėjusių metų spalį.

Nors tiltą statantys Panevėžio kelininkai darbus privalo baigti iki gegužės pabaigos, jie pripažįsta, kad keletą mėnesių vėluos. Gali būti ir taip, kad sumažinus lėšas keliams darbai bus nutraukti anksčiau.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Ypatingos

06:42
10:09

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min