Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kubilius: kova su korupcija turi būti efektyvesnė

Andrius Kubilius
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Andrius Kubilius
Šaltinis: 15min
0
A A

Ministras pirmininkas Andrius Kubilius ketvirtadienį susitikęs su Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) vadovu Žimantu Pacevičiumi aptarė korupcijos padėtį šalyje.

Andrius Kubilius pozityviai vertina STT pastarųjų metų darbą ir ateityje netoleruos nė vieno savo partijos nario ar koalicijos partnerio, kuris įsipainios į korupcijos skandalą. Gėdinga, kad pagal korupcijos indeksą Lietuva yra viena iš paskutiniųjų valstybių Europos Sąjungoje, teigiama Vyriausybės pranešime.

Ministras pirmininkas išreiškė įsitikinimą, kad vykdant 15-tosios Vyriausybės programą, kurioje išskirtinis dėmesys skiriamas kovai su korupcija, bendromis pastangomis pavyks sumažinti korupcijos apraiškas. Tam turėtų pasitarnauti ir tobulinama teisėkūros sistema, Politinių partijų ir politinių kampanijų finansavimo bei finansavimo kontrolės, kiti įstatymai. Jau artimiausioje Seimo sesijoje bus bandoma pataisyti kai kuriuos įstatymus, kurie užtikrintų valstybės tarnautojų veiklos skaidrumą. Valstybės tarnautojai turės pagrįsti įsigytą turtą pajamomis. Už nesąžiningu ar nusikalstamu būdu įsigytą turtą bus taikoma tarnybinė ar mokesčių administravimo įstatyme numatyta atsakomybė.

Specialiųjų tyrimų tarnybos vadovas pripažįsta, kad pataisius kai kuriuos įstatymus kova su korupcija būtų efektyvesnė.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min