Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kūdikio gatvėje susilaukusi moteris – vaikų teisių tarnybos akiratyje

Kūdikis
Photos.com nuotr. / Kūdikis
Šaltinis: 15min
0
A A

Vaikų teisių tarnybos specialistai penktadienio pavakarę buvo šokiruoti, sulaukę informacijos, kad uostamiesčio gyventoja kūdikį pagimdė tiesiog gatvėje.

23-ejų metų klaipėdietė kūdikio pavakarę susilaukė Debreceno gatvėje, prie namo, kuriame ir gyvena. Į pasaulį ateiti kūdikiui padėjo šalia veikiančios veterinarijos klinikos darbuotojos. Jos kūdikiui nukirpo virkštelę. Vėliau mama su kūdikiu nugabentos į ligoninę.

Klaipėdos vaikų teisių tarnybos vedėja Gražina Aurylienė „15min” teigė, kad iki šiol šios šeimos nežinojo. Penktadienio vakarą kartu su tarnybos specialiste ji aplankė šeimą ir teigė, kad ji nėra pasiruošusi auginti dar vieno vaiko. 23-ejų metų viename prekybos centre kasininke dirbanti moteris su vyru susilaukė trečios atžalos.

„Ši šeima bus mūsų šeima, kaip mes sakome. Joje turi lankytis socialiniai darbuotojai. Surinksime informaciją ir perduosime ją Šeimos ir vaiko gerovės centrui, kad šeima būtų įtraukta į rizikos šeimų apskaitą“, – sakė G.Aurylienė.

Pasak jos, šeima įsikūrusi mažame bute, bendrabutyje. Dviejuose kambariuose talpinasi seneliai ir du jaunos šeimos vaikai. „Butą radome nešvarų, netvarkingą. Jame basi bėgiojo 2006 ir 2007 metais gimę berniukai. Pagal dabartinę situaciją šeima nėra pasiruošusi auginti dar vieno vaikelio. Nematėme nei paruoštos lovelės, nei drabužėlių. Tačiau visa tai išsiaiškinsime pakalbėję su mama. Aplinkinių žmonių teigimu, jauni tėvai vartoja psichotropines medžiagas. Visa tai patikrinsime“, – sakė vedėja.

Dviems specialistėms apsilankius atžalos susilaukusioje šeimoje mažylės tėvas ir seneliai iš pradžių kiek pabendravę su specialistėmis, vėliau jas maloniai išprašė. Moterys iškvietė policiją ir medikus. Tuomet vėl pateko į butą. „Medikai apžiūrėjo vaikus, jie sveiki kaip ridikai. Kai atėjome su policija, šeima mus įsileido, senelis atsiprašė. Tačiau į akis krito tai, kad ir abu seneliai, ir tėvas buvo kiek išgėrę. Jie teigė, kad šventė mergaitės gimimą“, – pasakojo G.Aurylienė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min