Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2020 10 18, 21:06 Atnaujinta 2020 10 18, 22:04

Vilniaus centre, Kudirkos aikštėje, patvino fontanas

Sekmadienio vakarą 15min skaitytojas pranešė, kad Vilniaus centre patvino Kudirkos aikštėje esantis fontanas.
Kudirkos aikštėje Vilniaus centre patvino fontanas
Kudirkos aikštėje Vilniaus centre patvino fontanas

Anot skaitytojo Algimanto, vanduo upeliu srūva per visą aikštę. Skaitytojas pasidalino ir patvinusio fontano nuotraukomis.

Kaip pranešė Algimantas, „Grinda“ ir Vilniaus vandenų avarinė tarnyba iškvietimą atsisakė registruoti, teigdamos, kad už Vilniaus fontanus jos neatsakingos.

15min susisiekus su „Grindos“ atstovu spaudai, šis patvirtino, kad Vilniaus fontanų priežiūra įmonė nesirūpina.

Vilniaus savivaldybės administracijos direktorius Povilas Poderskis 15min nurodė, kad Vilniaus fontanus prižiūri įmonė „Poolservice.Lt“. Tačiau pasak jo, apžiūrėti fontano būklės ir įvertinti situacijos dar sekmadienio vakarą nuvažiuos ir „Grindos“ avarinės tarnybos darbuotojai.

„Poolservice.Lt“ įmonės vadovas Mantvydas Šakalys 15min nurodė, kad fontanas galėjo patvinti dėl rudeninių lapų, kurie užkimšo vandens surinkimo trapus.

Anot jo, rudenį tokia situacija itin dažna, nors fontanas yra valomas porą kartų per dieną, tačiau lapų daug. M.Šakalys nurodė, kad fontanas savaitei veikiausiai bus išjungtas, kol vyks jo valymo ir tvarkymo darbai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min