15min be reklamos
2017 08 16, 14:00

KUFA vasaros terasoje – pokalbiai apie rašymą, kūrybą ir tinginystę

Šią savaitę Klaipėdos „Kultūros fabrike“, KUFA vasaros terasoje – susitikimų bei įkvepiančių pokalbių perpildyti vakarai.
Andrius Užkalnis
Andrius Užkalnis / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Rugpjūčio 17 d. (ketvirtadienį) – „Kubas“ pristato vasaros pokalbius kartu su rašytoju, publicistu bei keliautoju Andriumi Užkalniu. Vakaro metu, diskutuosime apie rašto bei žodžio karjeros pradžią, saviraišką, maistą ir kitus svečio pomėgius. Pokalbį pradedame nuo 19.00 val. socialinio klubo „Raketa“ lauko terasoje.

Kaip ir kiekvieną penktadienį, savaitgalį pradedame KUFA vasaros terasoje su šmaikščiais pokalbiais, filmais ir koncertais. Rugpjūčio 18 d. (penktadienį) nuo 20.00 val. – išskirtinis pokalbis su knygos „Tinginio manifestas“ autoriumi Danieliumi Goriunovu – Debesyla. Diskusiją apie sąmoningos tinginystės paslaptis, minimalizmą bei kūrybą, ves Klaipėdos jaunimo teatro aktorius Donatas.

Projekto partnerio nuotr./Debesyla
Projekto partnerio nuotr./Debesyla

21.00 val. lauko kino ekrane, režisieriaus Jay Roach filmas „Ponas Trumbo“. Jautrioje dramoje pasakojama amerikiečio scenaristo Daltono Trumbo istorija, apie tikrąją karjeros Holivude kainą. Filmas nuominuotas „Oskarui“ ir „Auksiniams gaubliams“, geriausio aktoriaus kategorijoje.

Iškart po filmo socialiniame klube „Raketa“ – džiazo subtilybių ir improvizacijų perpildytas vakaras su grupe „Miss Jones“. Grupės repertuarą sudaro džiazo standartai ir kitos širdžiai mielos melodijos papuoštos įvairiomis interpretacijomis. Koncerto pradžia – 23.00 val.

Visi renginiai nemokami. Esant prastoms oro sąlygoms – renginiai perkeliami į „Kultūros fabriko“ erdves. Penktadienio pokalbius įrašinėja – Neringa FM. Projektą iš dalies remia Klaipėdos miesto savivaldybė.

Daugiau informacijos svetainėje arba „Facebook“ paskyroje: Klaipėdos kultūros fabrikas.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min