Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 3d. 06:30

Kultūros ministro pažadas: numatyti pinigai bus skirti

Kaune apsilankęs Kultūros ministras R.Vilkaitis (centre) užtikrino, kad Kaune esančios kultūros įstaigos neliks be ministerijos dėmesio ir finansinės paramos. Kol kas nekalbama ir apie ženklius finansavimo apkarpymus.
Valdo Kopūsto/„Scanpix“ nuotr. / Kaune apsilankęs Kultūros ministras R.Vilkaitis (centre) užtikrino, kad Kaune esančios kultūros įstaigos neliks be ministerijos dėmesio ir finansinės paramos. Kol kas nekalbama ir apie ženklius finansavimo apkarpymus.

Pirmą oficialų vizitą į Kauną vakar surengęs Kultūros ministras Remigijus Vilkaitis nuramino miesto merą ir kultūros įstaigų atstovus: pinigų bus skirta didžiajai daliai numatytų miesto kultūrinių projektų.

„Kultūros ministras užtikrino, kad numatytos sumos – 8 mln. Lt Kauno valstybinio dramos teatro rekonstrukcijai, 4 mln. Lt – Kauno valstybinio muzikinio teatro remontams, 2 mln. Lt – Kauno valstybinės filharmonijos darbams - bus skirtos“, – sakė Kauno meras Andrius Kupčinskas.

Su ministru miesto vadovas aptarė ir ne vienerius metus nežinioje esantį Kauno Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelio bokšto likimą. Neseniai Kaune apsilankiusi Krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė pritarė miesto siūlymui bokštą perduoti Karo muziejui. Kultūros ministras taip pat pritarė šiam siūlymui. Miestas yra nemažai prisidėjęs prie bokšto remonto, savivaldybės iniciatyva yra įsteigti du varpininkų etatai. Miestas bokštu rūpintis žada ir vėliau.

Su ministru aptarti ir kiti Kauno kultūros „skauduliai“: kino teatro „Romuva“ akcijų išpirkimo reikalai, su prof. Antano Miškinio kolekcija susijusios problemos ir pan. Kauno kultūros atstovai ministrui užsiminė, kad mieste trūksta galerijų ir salių, kuriose galėtų vykti didesni kultūriniai renginiai. „Vienas iš variantų – Nemuno saloje greta arenos įrengti menų centrą. Ministras šią idėją įvertino itin palankiai. Pasak jo, šis projektas vertas ir ministerijos, ir miesto dėmesio“, – užsiminė A.Kupčinskas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min