Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 29d. 06:05

„Kultūrpolio“ gimimo dieną paženklino paroda

„Kultūrpolis“ savo gimtadienį pažymėjo intriguojančia paroda.
Aurelijos Kripaitės nuotr. / „Kultūrpolis“ savo gimtadienį pažymėjo intriguojančia paroda.

„Pagrindinė mūsų kryptis – meno socializacija, tai yra, išmokyti žmones pastebėti meną“, – tokią „Kultūrpolio“ misiją 5-ojo gimtadienio proga įvardijo jo vadovas Ignas Kazakevičius.

Penktąjį gimtadienį kultūrinė įstaiga atšventė sukvietusi visus savo gerbėjus į Dailės parodų rūmus, kur pristatytas fotografijos ciklas, menantis „Kultūrpolio“ gimimą, reikšmingesnes akimirkas, eksponuoti provokuojantys ir ne tik, menininkų darbai. Kaip visada žaisminga ir nenuspėjama „Kultūrpolio“ komanda pakvietė paskanauti vaišių nuo... lyginimo lentos.

„Kultūrpolis“ su savo Meno kiemu per penkerius metus apsnūdusią senamiesčio gatvelę pavertė traukos vieta, kur kasmet surengiama per pusantro šimto parodų, kur veikia „Senamiesčio akademija“, kur kūrėjais gali pasijausti kiekvienas, ar tiesiog ramiai pasėdėti netradicinėje aplinkoje.

„Senamiesčio akademija“ pažadino žmonėse pasislėpusias mūzas, išmokė keramikos, stiklo, grafikos, tekstilės, fotografijos paslapčių. „Juk kaip pasakė Algis Kliševičius, nieko baisaus, kad žiūrovas priartėja prie menininko, nes šis, kaip ir geras virėjas, laiko paslaptis giliai viduje“, – teigė I.Kazakevičius.

Po dalyvavimo dirbtuvėse kartu su menininkais, žmonės staiga prisimindavo turėję fotografijų gamybai būtinų reikmenų, o vienas net įsigijo krosnelę stiklui deginti.

„Mūsų dar neapgaubė 15 minučių šlovės. Mes dar neišgyvenome savųjų 10 dienų, kuriomis sukrėtėme pasaulį. Jau (ne/tik) penkerius metus sėdime ant pasaulio krašto, mėtydami metaforų akmenis į logikos ežerus“, – skelbia „Kultūrpolio“ komanda.
 

Temos: 2 Paroda Gimtadienis
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min