Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gegužės 10d. 12:02

K.Uoka vers Vilniaus merą V.Navicką

Policininkai Seimo narį Kazį Uoką bando išvesti iš uždaros teritorijos
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Kazimieras Uoka buvo trumpam sulaikytas per seksualinių mažumų eitynes.

Leidimą gėjų ir veteranų eitynėms išdavęs Vilniaus meras Vilius Navickas užsitraukė kitų partijos narių nemalonę. Seimo narys Kazimieras Uoka teigia, kad pirmadienio vakarą Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Lazdynų skyriaus susirinkime ketinama svarstyti mero nuvertimo galimybę.

K.Uokos pasipiktinimą sukėlė praėjusio savaitgalio renginiai Vilniaus mieste. Šeštadienį įvyko pirmosios Lietuvoje seksualinių mažumų eitynės, o gegužės 9-ąją sostinės centre žygiavo Antrojo pasaulinio karo veteranai ir jiems pritariančių vilniečių būrys. Leidimus abiem renginiams išdavė Vilniaus miesto savivaldybė, tad protestuose ir prieš seksualinių mažumų eiseną, ir prieš Gegužės 9-osios minėjimą dalyvavęs K.Uoka nutarė, kad laikas versti Vilniaus merą, partijos bičiulį V.Navicką.

„Mes jau prieš du mėnesius esame pareiškę nepasitikėjimą meru. Išduoti leidimai gėjų eitynėms ir Gegužės 9-osios minėjimui tik paskatino dar kartą tai prisiminti. Tikrai svarstysime mero vertimo klausimą“, – 15min.lt sakė Seimo narys K.Uoka.

TS-LKD Lazdynų skyriaus pirmininkas Evaldas Maceika informacijos, kad skyriaus susirinkime būtų svarstomas Vilniaus mero nuvertimas, patvirtinti negalėjo. „Mano žiniomis, tikrai nesiruošiame tokio klausimo svarstyti. Jeigu K.Uoka pasiūlys, gal ir aptarsime. Mes neturime tokio pasiryžimo versti ką nors, gal tik pats Kazimieras turi tokių minčių. Jeigu susirinkimas taip nuspręstų, tai gal galėtume svarstyti tokią iniciatyvą, bet nemanau, kad taip nutiktų“, – sakė Lazdynų skyriaus vadovas.

Meras V.Navickas tokio sumanymo vertinti nenorėjo. „Viešai partijos bendražygių veiksmų nekomentuoju“, – tik tiek pasakė meras.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min