Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti
2012 01 09

Kuriama idėja Druskininkuose įrengti areną su dirbtine jūra ir paplūdimiu

Druskininkų meras Ričardas Malinauskas kuria idėją mieste įrengti dar vieną uždarą areną su dirbtine jūra ir paplūdimiu – ji veiktų ištisus metus.
Paplūdimys
Paplūdimys / K. Vanago/ BFL nuotr.

Laikraštis „Druskininkietis“ rašo, kad prie vandens atrakcionų parko planuojama pastatyti uždarą maniežą su pajūrio vaizdais, tikro šildomo smėlio kopomis, pušimis, mediniais takeliais ir banguotą jūrą imituojančiu baseinu.

„Kai bus gražus saulėtas oras, stiklinį stogą bus galima atidengti ir žmonės galės degintis, o kai bus apniukę, poilsiautojai tiesiog galės mėgautis vandens voniomis ar žaisti paplūdimio tinklinį. Tačiau jokiu būdu mes tokiais savo planais nebandome konkuruoti su pajūryje esančiais kurortais. Tiesiog darome tai, ką įsivaizduojame mums reikiant“, – sakė R.Malinauskas.

Anot jo, skaičiuojama, kad paskutinėmis savaitėmis kasdien abiejuose objektuose – vandens pramogų parke ar sniego arenoje – apsilanko po 2 tūkst. žmonių.

Pernai rugpjūtį Druskininkuose oficialiai atidarytas žiemos pramogų kompleksas „Snow Arena“ – pirmasis ištisus metus veikiantis toks centras Baltijos šalyse. Iki gruodžio vidurio čia jau apsilankė daugiau nei 70 tūkst. lankytojų.

Artimiausiuose planuose – keltuvas, kuris sujungs Druskininkų centrą su sniego arena.

„Viskas priklauso nuo pinigų. Projekto dokumentacija jau guli stalčiuose. Telieka surasti 10 milijonų, ir per metus objektas būtų įrengtas. O jis tikrai būtų reikalingas – ne tik patogi susisiekimo priemonė, bet ir puikus apžvalgos objektas, nes pakeltų lankytojus į 45 metrų aukštį“, – kalbėjo miesto meras.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius