Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kuriama „Romuvos“ valdyba

Kino teatras „Romuva“
Eriko Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Kino teatras „Romuva“
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kauno miesto mero Andriaus Kupčinsko iniciatyva bus sukurta „Romuvos" kino teatro valdyba.

Mero įsitikinimu, tokios valdybos atsiradimas leis užtikrinti ir atnaujinti „įšaldytą" kino teatro veiklą. „Romuvos" valdybą ketinama sudaryti iš visuomenininkų, savivaldybės administracijos atstovo ir mažojo „Romuvos" akcininko UAB „Rosh", kuris valdo 20 proc. kino teatro akcijų.

A.Kupčinskas siūlo į valdybą įtraukti visuomenės atstovus, neabejingus seniausio Kauno kino teatro likimui. Būti valdybos nariais sutiko Audrys Karalius, Ilona Jurkonytė ir Dainius Genys. Savivaldybės administracijai atstovaus Švietimo ir kultūros departamento direktorius Edmundas Balasevičius. „Manau, pagrindinis valdybos tikslas bus suformuluoti tolimesnes „Romuvos" veiklos perspektyvas bei strategiją, siekiant pritraukti ES struktūrinių fondų lėšas ir išsaugoti paveldinio-visuomeninio-nekomercinio objekto statusą. Naujoji valdyba galėtų spręsti kitus kino teatro klausimus, aktualijas, atsižvelgdama į viešąjį ir visuomeninį kultūrinį interesą", – sakė A.Kupčinskas.

Visuomenės atstovai ne kartą kreipėsi į merą prašydami išsaugoti legendinį „Romuvos" kino teatrą ir jį naudoti visuomenės poreikiams. Vykstant diskusijoms ieškota kelių, kaip pagerinti šio centro veiklą, svarstytos galimybės rodyti nekomercinį kiną, kurti multikultūrinės veiklos centrą.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min