Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kūriniai iš 3500 diržų pasiekė Klaipėdą

Drugelis
Iniciatyvos Augink atsakingai nuotr. / Iš diržų sukurtas drugelis.
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos jūrų muziejaus svečius jau pasitinka šeši iš diržų sukurti kūriniai – sraigė, laipynė, drugelis, sūpynės, fotosiena ir kilimas. Šie vaikus be smurto auklėti skatinančios visuomenės pažangos akcijos „Nereikia diržo!“ kūriniai Klaipėdoje bus eksponuojami iki pat rugsėjo.

„Smurtas yra didžiausias kūrybingai mąstančių vaikų auklėjimo priešas. Džiaugiamės, jog „Augink atsakingai“ idėjoms pritaria ir akciją palaiko ne tik tūkstančiai Lietuvos žmonių, bet ir valdžios institucijos“, – sakė bendrovės „Omnitel“ prezidentas Antanas Zabulis, iniciatyvos „Augink atsakingai“ ir akcijos „Nereikia diržo!“ iniciatorius.

„Akcija suteikė progą susimąstyti, kaip mes auginame savo vaikus ir kokią norime matyti Lietuvos ateities kartą. Manau, kad žodžiai „Nereikia diržo“ pasibeldė į daugelio žmonių  širdis.  Augindami vaikus meilės, šilumos ir gerumo aplinkoje,  padovanojame jiems didelį turtą, kuriuo jie suaugę galės pasidalyti su kitais. Tegu akcijos žinią visuomenėje toliau skleidžia iš surinktų diržų sukurtų darbų  ekspozicija“, – teigė akciją globojantis ir kūrybingos kartos ugdymą skatinantis LR Švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius.

Kūrinių kelionė po Lietuvą


Manau, kad žodžiai „Nereikia diržo“ pasibeldė į daugelio žmonių širdis
Nuo kovo pradžios visi „Nereikia diržo!“ kūriniai pradėjo kelionę po Lietuvos miestus, aktyviai dalyvavusius akcijoje – Vilnių, Uteną, Alytų, Kauną, Marijampolę, Druskininkus, Tauragę, Šiaulius, Panevėžį, Telšius ir Mažeikius. Tokiu būdu akcijos organizatoriai nori padėkoti prie „Nereikia diržo!“ prisidėjusiems ir atsakingos  tėvystės idėjai pritarusiems žmonėms.

Du mėnesius vykusi „Nereikia diržo!“ akcija sulaukė dešimčių tūkstančių žmonių pritarimo. Išreikšdami savo pritarimą idėjai, jie padovanojo apie 3500 diržų, iš kurių žinomi šalies meno, kultūros ir televizijos žmonės sukūrė 7 meno kūrinius: sraigę, laipynę, drugelį, sūpynes, fotosieną, kilimą ir labirintą.

Į akciją įsitraukė mažiausiai 200 šalies mokyklų, 12–kos didžiųjų Lietuvos miestų savivaldybių vadovai, apie 40 verslo įmonių bei kitų organizacijų, būrys žinomų meno, kultūros ir televizijos žmonių.

Į akcijos organizavimą įsitraukė ir dvi didžiausios jaunimo organizacijos – Lietuvos skautija bei Lietuvos moksleivių parlamentas.
 

Iniciatyvos Augink atsakingai nuotr./Supynės
Iniciatyvos Augink atsakingai nuotr./Supynės

 

Iniciatyvos Augink atsakingai nuotr./Sraigė
Iniciatyvos Augink atsakingai nuotr./Sraigė

 

Iniciatyvos Augink atsakingai nuotr./Labirintas
Iniciatyvos Augink atsakingai nuotr./Labirintas

 

Iniciatyvos Augink atsakingai nuotr./Fotosiena
Iniciatyvos Augink atsakingai nuotr./Fotosiena


 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min