Dabar populiaru
Publikuota: 2017 gegužės 22d. 16:30

Kuriozas Vilniaus paplūdimyje: iškvietė policiją dėl kepamų dešrelių, nors tai daryti galima

Vilniečiai dešreles kepė stacionariame ugniakure
15min skaitytojo Manfredo nuotr. / Vilniečiai dešreles kepė stacionariame ugniakure

Karštą šeštadienio popietę Žirmūnų paplūdimyje Vilniuje grupelė vilniečių sugalvojo išsikepti dešrelių. Tam jie pasinaudojo paplūdimyje esančiu stacionariu ugniakuru ir džiaugėsi galėsią smagiai praleisti laiką, karštas dešreles užsigerdami gira. Tačiau ne visi ten pat poilsiavę žmonės tokia veikla liko patenkinti – po kažkurio iš poilsiautojų skambučio į paplūdimį atvyko policija.

„Šeštadienį, apie 14.40, Žirmūnų bendrajame paplūdimyje buvo kepamos dešrelės laužavietėje, geriama gira, žaidžiama kortomis. Tačiau kažkas iškvietė policiją dėl dešrelių kepimo neleistinoje vietoje“, – nuotykiu paplūdimyje 15min skundėsi Manfredas.

Jo teigimu, jeigu Vilniaus savivaldybė priėmė nutarimą, kad Vilniaus mieste negalima naudotis atviros ugnies šaltiniais, bet nesugebėjo įrengti laužaviečių tokiose sostinės vietose kaip Žirmūnų paplūdimys, kur būtų galima išsikepti dešrelių, tai gal toji valdžia nėra tinkama miestui.

15min skaitytojo Manfredo nuotr./Vilniečiai dešreles kepė stacionariame ugniakure
15min skaitytojo Manfredo nuotr./Vilniečiai dešreles kepė stacionariame ugniakure

„Nori leisti laisvalaikį tinkamai, o net dešrelių išsikepti negalima. Tai kas belieka žmonėms, gerti namuose alų?“ – emocijas liejo vyras.

Dešreles kompanija kepė naudodamiesi paplūdimyje stovinčiu stacionariu ugniakuru. Pasirodo, kepti štai tokiu būdu dešreles paplūdimyje tikrai galima.

Dar prieš metus griliui pritaikytos vietos atsirado visuose penkiuose sostinės paplūdimiuose – Valakupių I ir II, Žirmūnų, Salotės ir Žaliųjų ežerų, – sakė E.Steponavičius.

„Vilnius – atviras ir draugiškas miestas. Dar prieš metus griliui pritaikytos vietos atsirado visuose penkiuose sostinės paplūdimiuose – Valakupių I ir II, Žirmūnų, Salotės ir Žaliųjų ežerų. Čia įrengti stacionarūs ugniakurai, kuriuose lauko sąlygomis gaminamas maistas ir naudojama atvira ugnis. Jie nelaikomi laužavietėmis. Tiesa, maisto gamybai leidžiama deginti tik medieną ir anglį – jokiu būdu ne žoles, lapus ar buitines atliekas“, – apie tvarką sostinės paplūdimiuose teigė „Grindos“ rinkodaros ir komunikacijos specialistas Egidijus Steponavičius.

Didelė grilio zona įrengta ir sostinės Vingio parke, kur galima skaniai leisti laisvalaikį. Čia įrengtos viešos griliui pritaikytos vietos, kur 4 griliais vienu metu gali naudotis šeimos ar draugų kompanijos. Naujoji iškylų zona įsikūrusi netoli Žvėryno pėsčiųjų tilto.

Sauliaus Žiūros nuotr./Grilio zona Vingio parke
Sauliaus Žiūros nuotr./Grilio zona Vingio parke

Grilio vietos taip pat veikia prie Baltojo tilto, Verkių ir Pavilnių regioniniuose parkuose – viena tokia zona įrengta Pavilnių parko Pučkorių sode, kita – Verkių dvaro parke.

Visas Vilniuje esančias grilio vietas pažymės populiarūs žalieji ženklai be draudimų „Grilio zona“, jie netrukus atsiras ir sostinės paplūdimiuose bei parkuose.

Anot E.Steponavičiaus, galbūt kažkas, kviesdamas policiją, tik bandė parodyti savo nepasitenkinimą sklindančiais dūmais. Tačiau nusikaltimo taip laiką paplūdimyje leidę vilniečiai tikrai nepadarė.

Grilio zonos ženklas
Grilio zonos ženklas

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min