Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 24d. 21:25

Kurioziška situacija: panevėžietė užfiksavo, kaip atliekomis atsikrato patys šiukšliavežiai

Šiušklių vežimas Panevėžyje
Kadras iš vaizdo medžiagos / Šiušklių vežimas Panevėžyje

Panevėžio bendrovės „Panevėžio specialus autotransportas“ automobiliai ne tik surenka atliekas iš šiukšlių konteinerių, bet ir iškrauna jas ir palieka prie antžeminių šiukšlių konteinerių. Tokį šiandien vaizdą užfiksavo panevėžietė Prekybos gatvėje.

Moteris su mobiliuoju telefonu nufilmavo, kaip bendrovės darbuotojai iš atliekoms skirto automobilio krauna šlamštą šalia buitinių atliekų konteinerių.

Nustebino

Pilietiška moteris, atsiuntusi filmuotą medžiagą ir naujienų portalui JP, stebėjosi: „Šiaip tai „Panevėžio specialus autotransportas“ turi išvežti susikaupusias atliekas, o ne maišus su šiukšlėmis imti iš automobilio ir krauti šalia konteinerių.“

Pasiūlė iškrauti

Bendrovės „Panevėžio specialus autotransportas” direktorius Rolandas Ramūnas paaiškino, kaip atsitiko, kad bendrovės darbuotojai ne išveža atliekas, bet jau sukrautus į specialų automobilį maišus ima lauk ir krauna greta konteinerių.

„Situacija tikrai kurioziška. Tie, kas tai matė turėjo nustebti. Tačiau bendrovės darbuotojai pasielgė teisingai. Kraudami atliekas iš konteinerių toje pačioje Prekybos gatvėje, jie pastebėjo, kad keliuose maišuose sukrautos išardytos automobilių detales. Tokių atliekų negalime vežti į Panevėžio regioninio atliekų tvarkymo centro (PRATC) sąvartyną. Todėl darbuotojai paskambino bendrovės dispečerei ir pasiteiravo, ką daryti. Buvo patarta iškrauti jas ir sukrauti šalia konteinerių. Vėliau buvo atsiųstas kitas automobilis ir šlamštas išvežtas, kur priklauso“, – aiškino situaciją bendrovės vadovas.

Atliekas reikia rūšiuoti

R.Ramūnas atkreipė dėmesį, kad tokios situacijos nenutikų, jei žmonės rūšiuotų atliekas ir nekrautų į konteinerius kas papuola.

„Gaila, panevėžiečiai ne visada sąžiningai rūšiuoja atliekas. Todėl mūsų šiukšliavežiams tenka dr ir prie konteinerių jas rūšiuoti. Jeigu tokios atliekos patektų į sąvartyną, tektų mokėti baudą. Kol kas dar neteko mokėti, bet aplaidžiai dirbti negalime. Bėda dar tokia, kad negalime nustatyti, kas sumetė į konteinerius maišus su išardytomis automobilių detalėmis“, – pasakojo bendrovės direktorius R.Ramūnas ir siūlė pilietiškiems panevėžiečiams stebėti, kas sumeta netinkamas atliekas į mišrių buitinių atliekų konteinerius.

VIDEO: Panevėžietė užfiksavo, kaip atliekomis atsikrato patys šiukšliavežiai
„Jūsų Panevėžys“/www.jp.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Kviečiame anties

Video

01:13
38:16
01:00

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min