15min be reklamos
2022 12 08, 12:29

Kuršių mariose pastebėjus galimą taršą – paimti vandens mėginiai, pradėtas įmonės patikrinimas

Aplinkos apsaugos departamentas (AAD) informuoja, kad gavus pranešimą, kad Kuršių mariose ties krantine Nr. 73 stebima tarša (tamsus vanduo), sureagavo iškart, rašoma AAD pranešime spaudai.
Kuršių marių ledas
Kuršių marių ledas / J. Andriejauskaitės / 15min nuotr.

Klaipėdos miesto aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai, iš Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos gavę pranešimą, nuvykę į įvykio vietą nustatė, kad iš AB „Klaipėdos vanduo“ paviršinių nuotekų tinklų per išleistuvą bėga tamsus, purvinas vanduo.

Iškviesti Aplinkos apsaugos agentūros darbuotojai, kurie paėmė laboratorinius mėginius skendinčių medžiagų koncentracijai nustatyti. Preliminariai, incidentas galėjo įvykti dėl sniego tirpsmo ir lietaus, kai nuo miesto gatvių su paviršinėmis nuotekomis subėga visi nešvarumai.

Šiuo metu tyrimas tęsiamas, pradedamas atsakingo ūkio subjekto už paviršinių nuotekų tinklų eksploatavimą neplaninis patikrinimas.

Aplinkosaugininkai primena, kad apie pastebėtus aplinkos apsaugos pažeidimus galite pranešti skubios pagalbos tarnybų telefonu 112.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min