2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2012 07 26

Kuršių mariose švartuosis eko scena su garsiais Klaipėdos didžėjais

Ppenktadienį, nuo 19 val. Klaipėdos Kuršių mariose vyks unikalus renginys - Rafta. 3 km. už Kiaulės Nugaros salos įsikurs dreifuojanti eko scena, kurioje pasirodys du Klaipėdos pamėgti diskžokėjai Uncle Roll bei TIKKI. Jie šiam vakarui pažadėjo parengti specialią, Marioms suderintą, muzikinę programą.
Kuršių marios
Kuršių marios / 15min nuotr.

Eko scenos projektas gimė dar 2011 m., kada būrelis draugų nusprendė, kad nori patys pasigaminti plaustą, kuriuo vasaros metu būtų galima paplaukioti upėje ar Kuršių Mariose. Vienas iš organizatorių Algirdas Sabaliauskas teigė, kad pati iniciatyva užgimė kai į rankas pateko įdomi statistika. Skaičiuojama, kad kasmet Lietuvoje išmetama iki  6 milijonų tonų atliekų. 90 proc. šių šiukšlių atsiduria sąvartynuose, kitos nugula miškuose, pakelėse, turistavietėse. Jie teigė nenorėję, kad projektas būtų tik tipinis daiktų lipdymas iš šiukšlių, todėl sumąstė 2 tonas atliekų paversti dėmesio centru – scena. Siekiant sustiprinti efektą, renginį, skirtą jachtoms, kateriams bei pramoginiams laiveliams, nuspręsta daryti Kuršių Marių viduryje.

Renginio organizatoriai Algirdas Sabaliauskas, Tomas Jašinskas, bendrovės „Vaizdo Studija“, „Virginijus ir ko“, bei Klaipėdos mažųjų katerių uostelis senojoje Danės krantinėje, kurie kaip tik renginio metu švęs savo gimtadienį. Organizatoriai teigė, kad renginyje jau užsiregistravo net keliolika laivelių iš senosios danės prieplaukos, taip pat pažadėjo prisijungti jachtos, kateriai iš Šilutės, Nidos bei Juodkrantės uostelių.

Tiesa, nors parinkta saugiausią vietą – gylis renginio vietoje turėtų būti nuo 1,7 metro – plaukiantys laiveliai turėtų patys pasirūpinti savo keleivių saugumu. Taip pat organizatoriai ragina laivelius išplaukti kuo anksčiau, kad 19 val. visi būtų prisišvartavę ir būtų galima pradėti renginį.

Renginys bus nemokamas. Visi turintys jachtą, katerį, laivelį, valtį ar kitą plaukiantį daiktą yra kviečiami prisijungti, nuleisti inkarus ir smagiai praleisti šiltą vasaros vakarą Klaipėdos kuršių mariose, neturinčius –raginama panaršyti internete ar spaudoje „Laivų, katerių ir valčių nuoma“.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min