„Mums teko palikti mašinas Ukmergės plente ir bėgte atbėgti į areną, nes nebuvo jokių šansų nuvažiuoti“, – po laimėtų šios dienos varžybų interviu „Lietuvos ryto" televizijai sakė R.Kurtinaitis.
Apie tai, kad padėtis prie „Siemens" arenos, kur vyko rungtynės, sudėtinga, naujienų portalas 15min.lt rašė jau likus apie pusantros valandos iki rungtynių. „Visos automobilių stovėjimo aikštelės ir gatvės aplink areną yra ypač slidžios. Mačiau savo akimis, kaip policijos patrulinis automobilis čiuožė ir negalėjo sustoti. Laimei, kol kas aikštelės tuščios. Tačiau kai pradės rinktis krepšinio aistruoliai, bus baisu“, – apie 17.40 val. redakcijai rašė portalo skaitytojas.












