TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kviečiame dalyvauti atrankoje į unikalią tarptautinę Maltos ordino vasaros stovyklą neįgaliam jaunimui Austrijoje

Kviečiame dalyvauti atrankoje į unikalią tarptautinę Maltos ordino vasaros stovyklą neįgaliam jaunimui Austrijoje.
„Maltiečių“ nuotr. / Kviečiame dalyvauti atrankoje į unikalią tarptautinę Maltos ordino vasaros stovyklą neįgaliam jaunimui Austrijoje.
Šaltinis: 15min
0
A A

Daugiau kaip 30 metų rengiamos Maltos ordino vasaros stovyklos neįgaliam jaunimui – tai puiki proga ne tik pamatyti nuostabias pasaulio vietas ir patirti nepakartojamų įspūdžių, tačiau ir retai pasitaikanti galimybė įveikti tuos daugybę barjerų, kurie gyvenime iškyla jaunuoliams su negalia.

Šiais metais Maltos ordino Tarptautinė vasaros stovykla jauniems neįgaliesiems vėl grįžta į Austriją, šalį, kurioje ji buvo pirmą kartą surengta 1984 metais. Šį kartą stovyklos šeimininkas yra nuostabaus grožio žymusis tarptautinių festivalių Salzburgo miestas, kuris nuo liepos 22 iki 29 dienos į Maltos ordino stovyklą neįgaliam jaunimui priims apie 500 svečių iš daugiau kaip 25 šalių.

Kad galėtų sudaryti puikias sąlygas apgyvendinti stovyklos dalyvius , greta Salzburgo esančio Nonntal miesto mokyklos užleidžia stovyklai savo patalpas. Šių mokyklų didžiuliai modernūs pastatai yra puikiai pritaikyti neįgaliesiems, juose yra daugybė erdvės įvairioms stovyklos kūrybinėms ir sporto veikloms.

Stovyklos programa bus labai įvairi – organizuojamos įvairios varžybos, ekskursijos, žaidimai, diskotekos, galės puikiai praleisti laiką. Stovykla siūlo viską, kas jauniems stovyklos svečiams suteiktų džiaugsmo ir padėtų pamiršti kartais liūdną kasdienybę. Visose savo veiklose stovyklos dalyviams padeda patyrę padėjėjai, kurie su dideliu jautrumu ir dėmesiu atsižvelgia į individualius kiekvieno stovyklos dalyvio poreikius. Tai padaro vasaros stovyklą unikaliu patyrimu kiekvienam neįgaliam jaunuoliui.

Stovyklos programoje numatyta daugybė ekskursijų po Salzburgą – vieną nuostabiausių miestų pasaulyje, neretai jausmingai dėl savo nuostabios architektūros vadinamo „Šiaurės Roma“. UNESCO 1997 metais paskelbtas pasaulio kultūrinio palikimo miestu, šis baroko miestas su savo daugybe turistinių maršrutų yra nuostabi vieta ekskursijoms ir pažinimui. Hohensalzburgo tvirtovė, įspūdinga katedra, vieta, kur gimė Mocartas , Mirabell rūmai, Hellbrunn fontanai, Salzburgo muziejus atvirame ore – tai tik kelios šio nuostabaus miesto turistų pamėgtos vietos, kurias aplankys stovyklos dalyviai.

Stovyklos organizatoriai yra pasiruošę suteikti nepakartojamą patyrimą atvykstantiems svečiams, suteikti jiems jėgų ir vilties pasiekti savo svajones.

„Jaunuoliams su negalia kelionė į stovyklą gali tapti unikalia galimybe įveikti savo neįgalumo barjerus, įveikti vidines baimes, ištrūkti iš slogios vienatvės ir suvaržymų, – kalba maltiečių delegacijos vadovė Karolina Karpova. – Šiemet ir vėl nutarėme norinčiųjų važiuoti į stovyklą paieškoti po Lietuvą plačiau, suteikti šią nuostabią galimybę neįgaliems jaunuoliams, kurie niekada nėra panašiose stovyklose buvę. Kviečiame į Lietuvos delegaciją 5 neįgaliuosius nuo 18 iki 35 metų.“

Norinčiųjų dalyvauti stovykloje prašome užpildyti šią nedidelę anketą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min