TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kyla Kauno pramogų ir sporto rūmai

Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Praėjusios savaitės pabaigoje Kauno miesto savivaldybės atstovai apžiūrėjo Kauno pramogų ir sporto rūmų statybų aikštelę, domėjosi jau atliktais statybų darbais.

Statybos darbus atliekančios įmonės UAB „Vėtrūna“ generalinio direktoriaus Juozo Valužio teigimu, statybos vyksta pagal numatytą grafiką. „Šiuo metu preliminariai baigta 8-9 proc. visų rūmų. Pabaigėme betonuoti arenos pamatus, treniruočių salę, kyla antras ir trečias aukštai“, – sakė J.Valužis.

„Šiandien patys įsitikinome, kad Kauno arenos statybos darbai vyksta pakankamai sparčiai ir kokybiškai“, – pažymėjo meras Andrius Kupčinskas.

Gegužę turėtų paaiškėti ir Kauno pramogų ir sporto rūmų operatorius. Šiuo metu rūmų valdymo koncesijos konkurso dokumentus įsigijo 6 įmonės. Savivaldybės administracijos direktoriaus Vyganto Gudėno teigimu, šiandien negalima įvardyti įmonių, kurios žada dalyvauti operatoriaus konkurse, tačiau susidomėjimas konkursu yra nemažas.

Iš viso šiais metais rūmų statyboms bus išleista apie 65 mln. Lt: 25 mln. Lt bus skirta iš ES paramos, 17 mln. Lt skirs Vyriausybė iš Investicinės programos lėšų, o dar 22 mln. Lt sudarys savivaldybės skolintos lėšos. Pagal pasirašytą statybų rangos sutartį Kauno pramogų ir sporto rūmus UAB „Vėtrūna“ įsipareigojo užbaigti iki 2010 metų rugsėjo 1 dienos.

Kauno pramogų ir sporto rūmų Nemuno saloje statybos rėmimo fonde jau surinkta 29 tūkst. 706 Lt. Primename, kad visi, norintys prisidėti savo įnašais, gali skambinti trumpaisiais telefonais: 1697 – 2 Lt, 1698 – 5 Lt, 1699 – 10 Lt, AB „Teo“ tinkle.

 

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min