TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kyla Klaipėdos Dramos teatro mūras

Ceremonijos dalyviai pasirašė trijuose laiško ateities klaipėdiečiui egzemplioriuose.
I.Ozturhan/15min.lt nuotr. / Ceremonijos dalyviai pasirašė tris laiško ateities klaipėdiečiui egzempliorius.
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienį, pasibaigus Klaipėdos dramos teatro rekonstrukcijos pirmajam etapui ir išliejus naujojo pastato pamatus, į juos įleista simbolinė kapsulė ateities kartoms.

Žvarbų penktadienio rytą kapsulės su laišku ateities kartoms įleidimo į pamatus ceremonijoje dalyvavusi kultūros viceministrė Nijolė Laužikienė priminė, jog Dramos teatras yra vienas iš prioritetinių Kultūros ministerijos objektų, tarp kurių yra Mažvydo nacionalinė biblioteka ir Kauno dramos teatras.

Viceministrė vylėsi, kad šiam nacionalinės vertės kultūros objektui kasmet bus skiriamas reguliarus ir dosnus finansavimas ir jo rekonstrukcijos darbai bus baigti laiku.

„Džiaugiuosi, kad pagaliau išlipome ir vandens, dumblo, molio ir pradedame kilti į viršų“, – prieš padėdamas vasarą nugriauto priestato naujojo mūro plytą sakė projektą vykdančios bendrovės „Pamario restauratorius“ direktorius Aldas Kliukas.

Anot jo, nuo darbų grafiko neatsiliekama, tačiau šalti orai stabdo kai kuriuos darbus. Rekonstruojamas ir senasis teatro pastatas: scenos ir žiūrovų salės vietoje keturių metrų gylyje jau išpilti poliniai pamatai.

Simbolinėje šventėje dalyvavo ir projekto užsakovo „Lietuvos paminklai“ direktorius Vydmantas Drumsta bei Klaipėdos dramos teatro vadovas Gediminas Pranckūnas.

Į naujuosius pamatus ceremonijos dalyviai įbetonavo kapsulę, kurioje paliko laišką ateities klaipėdiečiui, šios dienos Klaipėdos ir regiono laikraščių numerius, teatro naujausių spektaklių afišą ir lietuviškų pinigų.

Planuojama, jog Dramos teatro atstaymo darbai bus baigti iki 2014 metų pavasario. Bendra jų vertė, kartu su griovimo, atstatymo darbais ir teatrui reaikalinga įranga – apie 65 mln. litų.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min