Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

L.Karalius Seimo posėdžiuose pasirodo trumpam

Linas Karalius savo kabinete
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr. / Linas Karalius savo kabinete
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ant apkaltos slenksčio dėl pravaikštų atsidūręs Seimo Krikščionių partijos frakcijos narys Linas Karalius ir toliau vis išsprunka iš posėdžių salės. Tik politikos naujokas tapo atsargesnis.

Antradienį vykusiame rytiniame Seimo plenariniame posėdyje L.Karalius užtruko maždaug pusvalandį, bet to pakako, kad elektroninė balsavimo sistema parlamentarą fiksuotų kaip dalyvavusį visame posėdyje, praneša „Lietuvos rytas“.

Politikas iš pradžių tikino uoliai lankantis Seimo posėdžius, tačiau vėliau vis dėlto prisipažino antradienį lankęsis Kaune – esą per posėdžio pertrauką.

L.Karalius tądien neužsibuvo ir iki vėlumos užtrukusiame vakariniame posėdyje – kartą užsiregistravo apie 15.30 val. ir tyliai užvėrė Seimo rūmų duris.

Politikui pavyko pergudrauti elektroninę sistemą, amt ši neužfiksavo pravaikštų, bet buvo sunkiau pasislėpti nuo budrių rinkėjų.

L.Karalius 13.30 val. pastebėtas už Kauno, pakeliui į Klaipėdą esančioje degalinėje. Tuo metu jo kolegos Seime posėdžiavo. Pagal posėdžio protokolą salėje turėjo būti ir krikščionis. Kaip L.Karaliui pavyko vienu metu būti Seime ir už Kauno?

Politikas iš pradžių tikino uoliai lankantis Seimo posėdžius, tačiau vėliau vis dėlto prisipažino antradienį lankęsis Kaune – esą per posėdžio pertrauką.

L.Karalius teigė į vakarinį posėdį grįžęs, bet po keliolikos minučių staiga pasijutęs blogai: „Esu persišaldęs, todėl kreipiausi į medikus. Turiu jų pažymą.“

Kitą dieną politikas nesirodė Sveikatos reikalų komiteto bei Jaunimo ir sporto reikalų komisijos posėdžiuose, bet pasigyrė dalyvavęs frakcijos pasitarime.

Tiesa, netrukus paaiškėjo, kad L.Karalius supainiojo frakcijos posėdį su kolegos gimtadieniu, kuris buvo švenčiamas netoli Seimo esančioje kavinėje.

L.Karalius Seimo salėje neužtruko ir praėjusį penktadienį. Jis paspaudė mygtuką balsuojant dėl Vyriausybės veiklos ataskaitos, šiek tiek po 10 val. užsiregistravo per Žemės įstatymo pataisų svarstymą, bet priėmimo nesulaukė. Nors neeilinis posėdis truko iki 15 val., L.Karaliaus salėje tuomet nebuvo.

Praėjusios savaitės ketvirtadienį jis Seimo salėje ištvėrė, kol buvo svarstomi su jo ir kolegos A.Sacharuko apkalta susiję nutarimai. 11 val. Seimui patvirtinus specialiosios komisijos išvadas, kuriomis siūlyta pradėti L.Karaliui apkaltą, jis išėjo ir iki 14 val. trukusiame rytiniame posėdyje daugiau nepasirodė.

L.Karaliui pradėtas apkaltos procesas dėl to, kad jis sausį praleido visus pratęsto sesijos plenarinius posėdžius.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min