Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Labdaringame renginyje „Būkime kartu“ – pramogos vaikams iš globos namų

Renginio akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Renginio akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį vyko vaikų paramos renginys „Būkime kartu“, kurį jau dešimtus metus iš eilės organizuoja tarptautinė bendruomenė „Vilniaus tarptautinis klubas“. Šiais metais renginį globojo Prancūzijos ambasada ir ambasadorė Maryse Berniau, o daugiau nei šimto susirinkusių vaikų namų globotinių laukė prancūziškos pramogos.

Dalyvius taip pat linksmino Jungtinių Amerikos Valstijų karinių pajėgų kadetai, Lietuvos kariuomenės kareiviai, ugniagesių komanda. Renginyje dalyvavo Sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis, Jungtinių Amerikos Valstijų, Italijos, Norvegijos ambasados, verslo atstovai ir kiti.

Poilsio centre „Viva Green Resort“ vykęs vienas didžiausių kasmetinių paramos renginių siekia atkreipti dėmesį į vaikus, kuriems trūksta bendravimo su suaugusiaisiais, jų palaikymo ir paskatinimo. Užsienio diplomatai, verslo organizacijos, valstybinės institucijos kviečiami prisijungti prie savanorystės ir parodyti dėmesį vaikams.

Užsienio diplomatai, verslo organizacijos, valstybinės institucijos kviečiami prisijungti prie savanorystės ir parodyti dėmesį vaikams.

„Man labai malonu nors vienai dienai suteikti džiaugsmo vaikams, kurie neturi galimybės gyventi stabilioje ir mylinčioje šeimoje. Būdami užsienio atstovais, norime parodyti atsidavimą šaliai, kuri mumis rūpinasi, o dalyvauti tokiuose renginiuose yra tik vienas iš būdų išreikšti pagarbą ir solidarumą visuomenei, bei paskatinti kitus daryti tą patį. Į renginį atsivežėme daug prancūziškų tradicijų ir kultūros papročių, kurie, tikimės, padėjo vaikams pasijusti it Prancūzijoje“, – apie dalyvavimą renginyje kalbėjo Prancūzijos ambasadorė Lietuvoje Maryse Berniau.

Kasmet renginio globėja tampa vis kita Lietuvoje veikianti ambasada. Šiais metais „Būkime kartu“ renginį globojusi Prancūzijos ambasada pažindino vaikus su šios šalies kultūra, tradicijomis ir skirtingais regionais. Dalyviai rungėsi komandiniuose žaidimuose, stebėjo parodomąsias viduramžių riterių kovas, atliko gaisrininkų bei policininkų paruoštas užduotis, skraidė oro balionu. Lietuvoje reziduojantys Jungtinių Amerikos Valstijų kadetai mokė vaikus žaisti beisbolą.

„Kiekvienais metais tikimės, jog šis renginys padės integruoti socialiai pažeidžiamus vaikus į visuomenę, ugdys savigarbą ir gebėjimą bendrauti, pasitikėjimo savimi jausmą bei užtikrins, jog kiekvienas jų gali tapti pilnaverčiu visuomenės nariu, o įvairių profesijų atstovai tiek iš Lietuvos, tiek iš tolimųjų kraštų paskatins aktyviai įsitraukti į socialinį, kultūrinį ir sportinį gyvenimus, bei padrąsins vaikus svajoti apie ateitį”, – apie renginio misiją pasakojo Vilniaus tarptautinio klubo prezidentas Andrius Končius.  

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min