Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 1d. 12:50

Labdaringoje akcijoje surinkta per 47 tūkst. litų

Centro statyboms paramos gaunama ir iš akcijos "Vilties bėgimas".
Centro statyboms paramos gaunama ir iš akcijos "Vilties bėgimas".

Pirmadienį suskaičiuota, kiek pinigų onkologinio centro statyboms pavyko surinkti per labdaringąją akciją Klaipėdoje.

Paaiškėjo, kad simbolinių gerumo plytų parduota už 33.5 tūkst. litų. Labdaros koncerte Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre buvo surinkta apie 12 tūkst. litų. Dar 2 tūkst litų surinkta iš skambučių trumpuoju numeriu. „Dar negavome duomenų iš „Teo". Bet tikriausiai, ten nebus didelė suma",  – sakė brolis Benediktas, vienas iš labdaringo renginio organizatorių. Ši suma  – kur kas didesnė, nei pavyko surinkti pernai. Šiemet akcija „Vilties bėgimas" pranoko ir dalyvių skaičiumi.

Miesto gatvėmis bėgo ir šitaip prie akcijos prisidėjo per 4 tūkst. žmonių. Pernai akcijoje dalyvavo apie 2.5 tūkst. žmonių.

Anot brolio Benedikto, surinkta suma  – tik lašelis, pažvelgus į tai, kiek pinigų reikia centro statyboms. „Žinoma, mes nesurinkome tiek, kiek pavyksta televiziniams projektams. Tačiau džiugina tai, kad pinigai ėjo iš rankų į rankas, kad visi susivienijo dėl bendro tikslo ir plačiai pasklido žinia apie planuojamą centrą",  – sakė br.Benediktas.

Šv.Pranciškaus onkologijos centro statyboms reikia daugiau nei 5 mln. litų. Pasak pašnekovo, akcijos bus rengiamos ir toliau. „Nieko nedaryti, būtų nusikaltimas",  – sakė jis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:44
23:52
01:12

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min