Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Labdaros renginio metu Vilnelę nuspalvino beveik pusė tūkstančio guminių ančiukų

Renginio akimirka
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Renginio akimirka.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sekmadienį pramogų centre „Belmontas“ jau septintą kartą įvyko azartiškas labdaros renginys „Ančiukų lenktynės 2011“. 50 litų nepagailėję žmonės įsigijo maždaug 500 guminių ančiukų, kurie buvo paleisti Vilnele ir dvylikai šeimininkų atnešė vertingų prizų.

Labdaros aukciono organizatoriai lenktynėms buvo paruošę 504 ančiukus. Prieš pat startą iš jų buvo likę neįsigyti tik devyni.

Permatomoje dėžėje atsidūrę sunumeruoti ančiukai iškilmingos procesijos metu buvo nunešti į starto vietą ir paleisti pasroviui. Keliolika minučių plaukę ančiukai finišo vietoje buvo sugauti ir išdalyti renginį žiūrėjusiems žmonėms. Dvylika pirmųjų finišą pasiekusių geltonsnapių buvo įtraukti į laimėtojų sąrašą – jų šeimininkams atiteko kelionė į Švediją, skrydis oro balionu, fotoaparatas, mobilusis telefonas, bilietai į pramogų parką ir kiti prizai.

Renginį organizavusio Vilniaus „Rotaract“ klubo narė, pardavimų vadovė Julija Lisovskaja teigė, kad šiemet buvo parduota daugiau ančiukų – pernai jų skaičius siekė apie 350.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Renginio akimirka
Mažasis renginio dalyvis čiumpa trofėjus

„Pernai dar jautėsi krizė, o šiemet žmonės pirko daugiau, lengviau ir mažiau klausimų uždavinėjo. Bandysime kitais metais pasiekti rekordą – galbūt paleisime 700, o gal ir tūkstantį ančiukų“, – šypsojosi tryliktus metus Lietuvoje veikiančio klubo pardavimų vadovė.   

J.Lisovskaja teigė, kad maždaug 15–20 procentų žmonių nusiperka ančiukus, bet lenktynėse nedalyvauja, pavyzdžiui, būna išvykę ar negali to padaryti dėl kitokių priežasčių. Pardavimų vadovė pastebėjo, kad ančiukus lenktynėms žmonės perka  skirtingai: kartais visa šeima įsigyja vieną ančiuką, o kartais ir vienas žmogus jų nusiperka 5–6. Skaičiuojama, kad vien pardavus guminius ančiukus buvo surinkti beveik 24,8 tūkst. litų.

Į renginį atvykę žmonės galėjo ne tik įsigyti lenktynėms skirtų ančiukų, bet ir prisidėti prie labdaros pirkdami vaikų keptų keksiukų, margaspalvių drabužių pakabų, įvairių suvenyrų. Susirinkusiems koncertavo muzikos grupė „Liūdni slibinai“, šoko socialiai remtinų vaikų šokių kolektyvai.

Pasak J.Lisovskajos, renginio organizavimui pinigų buvo beveik neišleista – „Liūdni slibinai“ koncertavo nemokamai, prizus rėmėjai suteikė už dyką, todėl visi labdaros metu surinkti pinigai atiteks Vilniaus „Rotaract“ socialiniam projektui „Ateitis mano rankose“, besirūpinančiam vaikų, augančių socialiai remtinose šeimose ir vaikų namuose, gerove.

„Mes neduodame tų pinigų tiesiogiai vaikams ar vaikų namams, bet organizuojame jiems įvairius mokymus, suteikiame jiems galimybę leisti kitaip laisvalaikį“, – teigė J.Lisovskaja.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Renginio akimirka
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Renginio akimirka

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min