Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 5d. 15:56

Labdaros sulauks daugiau mažųjų kauniečių

Pinigai
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Pinigai

Pirmadienį Kauno miesto rotušėje bus išdalintos lėšos, surinktos Kalėdinio labdaros vakaro metu.

Kadangi rėmėjai negailėjo aukų ir buvo surinkta daugiau lėšų nei tikėtasi, paramos sulauks ne tik cukriniu diabetu sergantys vaikai, bet ir klausos negalią turintys ar besigrumiantys su onkologinėmis ligomis.

Preliminariais skaičiavimais, Kalėdinio labdaros vakaro metu surinkta 159 tūkst. litų. Tai – didžiausia suma per visus 19 metų, kai yra rengiami Kalėdiniai labdaros vakarai. Piniginis fondas bus padalintas 11 cukriniu diabetu sergančių mažųjų kauniečių. Jų šeimas jau netrukus pasieks po 6 tūkst. litų. Dar 3 vaikams bus padengtos insulino pompų priedų naudojimo išlaidos. Jos iš paramos fondo bus finansuojamos visus metus. Skaičiuojama, kad tam prireiks 10,8 tūkst. litų.

Kadangi lėšų surinkta daugiau nei prašė Kauno cukriniu diabetu sergančių bendrija „Likimas“, nutarta 20 tūkst. litų paremti klausos netekusius vaikus bei Kauno medicinos universiteto 2-ąjį vaikų ligų skyrių, kuriame gydomi onkologinėmis ligomis sergantys vaikai. Tam bus skirta 32 tūkst. litų. Už šiuos pinigus ketinama įsigyti vaistų dozatorių, kurių vienas kainuoja apie 2 tūkst. litų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min