Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Labiausia nusipelniusiems vilniečiams – Šv.Kristoforo statulėlės

Statulėlės
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Statulėlės
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Tradiciškai prieš Kalėdas labiausiai pasižymėję vilniečiai apdovanojami Šv.Kristoforo statulėlėmis. Garbingi Vilniaus apdovanojimai penktadienio vakarą atsidurs dešimties iškilių sostinės žmonių rankose.

2010 metų Šv.Kristoforo apdovanojimą už architektūrinio paveldo metraščius gaus architektas Arūnas Edvardas Paslaitis, prisidėjęs prie Vilniaus architektūrinio veido tobulinimo.

Už labdaros šviesą Šv.Kristoforo statulėlė šiemet atiteks labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“ direktorei Deimantei Žebrauskaitei.

Už mokslo ir verslo partnerystę statulėlė bus įteikta Vidmantui Janulevičiui, UAB „Baltic Solar Energy“, kuri vysto saulės elementų tyrimus ir eksperimentinę gamybą, generaliniam direktoriui.

Už kūrybingos visuomenės ugdymą Šv.Kristoforo statulėle bus apdovanotas „Lėlės“ teatro vadovas Juozas Marcinkevičius, nemažai prisidėjęs, kad teatro trupę atnaujino ilgai lauktas jaunų aktorių kursas.

Balsių bendruomenės gerovės kūrėjas Rimantas Micka taip pat sulauks garbingiausio Vilniaus apdovanojimo.

Už kūrybinių industrijų plėtrą Šv.Kristoforu bus apdovanotas „Menų spaustuvės“ įkūrėjas ir vadovas Audronis Imbrasas.

Už Vilniaus futbolo klubo „Žalgiris“ atgimimą įvertinimo sulauks Vilma Venslovaitienė, svariai prisidėjusi prie to, kad šis klubas neišnyktų iš Lietuvos futbolo padangės.

Medicinos srityje už išgelbėtas žmonių gyvybes statulėlę gaus profesorius Kęstutis Strupas, kurį kolegos ir pacientai vadina unikaliu gydytoju.

Už grožio kultūros sklaidą apdovanojimu bus pagerbtas Juozas Statkevičius, žymiausias lietuvių mados ir teatro kostiumų dailininkas, jau apie 20 metų kuriantis kostiumus teatrui.

Už Vilniaus džiazo skambesį Šv.Kristoforo statulėlė iškeliaus muzikantui, multiinstrumentalistui Petrui Vyšniauskui.

Šv.Kristoforo statulėlės labiausia nusipelniusiems Vilniaus miestui asmenims teikiami nuo 1998 metų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min