Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 lapkričio 7d. 08:51

Laboratoriniai tyrimai parodė, kad į pieno pakelį buvo įmesta jau negyva pelė

Pelė
sxc.hu nuotr. / Pelė
Nacionaliniame maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institute (toliau – Institutas) ištyrus vartotojos iš Klaipėdos pieno pakelyje rastą negyvą pelę paaiškėjo, kad graužikas ne nuskendo piene, o jau prieš patekdamas į pieno maišelį buvo negyvas.

Klaipėdos valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba klaipėdietės skundą dėl pieno pakelyje rastos negyvos pelės gavo š. m. lapkričio 2 d. Jau kitą dieną Klaipėdos valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba surengtame nukentėjusios vartotojos, gamintojų ir inspektorių susitikime siekta išsiaiškinti, kaip graužikas galėjo patekti į pieno maišelį. Anot gamintojų, technologiškai tai nelabai įmanoma, todėl negalima atmesti ir versijos, kad negyvą gyvūną į konkretų pakelį kas nors galėjo įmesti tyčia.

Atsižvelgiant į susitikimo metu aptartas versijas ir siekiant išsiaiškinti visas aplinkybes, gyvūnas perduotas laboratoriniam ištyrimui į Institutą.

„Atlikti tyrimai parodė, kad pelės vidaus organai ir audiniai nepažeisti, nėra jokių gyvūno skendimo požymių. Nustatyta pasyvi plaučių hiperemija ir edema rodo kraujo sąstovį plaučių kraujotakoje. Toliau tęsiamas pelės kvėpavimo organų histologinis tyrimas“, – sakė Instituto Laboratorijos departamento Patologinių anatominių ir histologinių tyrimų skyriaus vedėjas Viktoras Maskaliovas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie 15min