Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laidoje „Abipus sienos“ – Šiaulius sukrėtusi jauno mediko žmogžudystė

Giedrius Leškevičius
LNK nuotr. / Giedrius Leškevičius
Šaltinis: 15min
0
A A

„Pamatysi, koks aš būsiu geras medikas, kiek gyvybių išgelbėsiu“ – savo močiutei, Šiaulių darbo biržos direktorei Genovaitei Kuprevičienei mėgo didžiuotis būsimas gydytojas reanimatologas Eimantas.

Tačiau visos vaikino svajonės tamsioje tarpuvartėje vos per kelias minutes sudužo į šipulius. Tiksliau – buvo sudaužytos smūgiais į galvą, pilvą ir kur tik pakliuvo. Ne dėl to, kad būtų kėsintasi apiplėšti jauną vyrą. Ne dėl to, kad būtų kažko reikalauta. Tuomet kodėl?

Antrąsyk šokas artimuosius ištiks jau tuomet, kai taps aišku: jauną mediką mirtinai pritalžė jaunuoliai, niekuomet neužkliuvę teisėsaugai, rimtai sportavę regbį, ir charakterizuojami kone pavyzdingai. „Koks čia pavyzdys, kai spardomas be sąmonės gulintis žmogus?“ – su ašaromis akyse klaus vienas geriausių nužudytojo draugų Tomas Ivanauskas. O įtariamieji atrėš, esą pats Eimantas pradėjo konfliktą – kabinėjosi ir provokavo. „Taip reikia suprasti, kad puolė jis vienas, o jie keturiese gynėsi?..“ – sunkiai ieškos paaiškinimų Eimanto artimieji.

Istorija, privertusi Šiaulių miesto valdžią imtis veiksmų ir uždrausti prekybą svaigalais naktį – antradienį 19 val. 40 min. laidoje „Abipus sienos“ per LNK. Vedėjas – Giedrius Leškevičius.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min