Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 9d. 06:25

Laidojimo paslaugų nuostatuose – pokyčiai

Klaipėdos savivaldybė pasirašė sutartį, pagal kurią pinigai bus skiriami ir atpažintų mirusių asmenų laidojimui.
15min.lt/Egidijaus Jankausko nuotr. / Klaipėdos savivaldybė pasirašė sutartį, pagal kurią pinigai bus skiriami ir atpažintų mirusių asmenų laidojimui.

Uostamiesčio savivaldybė nuo šiol pradės pirkti ne tik nežinomų, bet ir atpažintų asmenų laidojimo paslaugą.

Kaip teigė naujoji Kapinių priežiūros tarnybos vedėja Jolanta Daukšienė, dažnai pasitaiko atvejų, kai miršta vieniši žmonės ir nėra kam jų laidoti arba artimieji atsisako pasirūpinti mirusiojo likimu. Iki šiol savivaldybė buvo pasirašiusi sutartį tik dėl neatpažintų asmenų laidojimo.

Šiemet iš savivaldybės lėšų palaidota jau pora tokių atpažintų, tačiau be artimųjų likusių žmonių. Tokio asmens laidojimo įkainis yra 1215 Lt, tuo tarpu neatpažintiems asmenims skiriama 1040 Lt.

Anot Kapinių priežiūros tarnybos vedėjos, kitą savaitę taip pat bus skelbiamas konkursas dėl palaikų saugojimo. Klaipėdos savivaldybė privalo mokėti už palaikų saugojimą tų žmonių, kurie neturi artimųjų, nuolatinės gyvenamosios vietos. Netrukus turėtų paaiškėti, kokia įmonė laimės konkursą ir teiks tokią paslaugą.

Dar vasario pradžioje iš Klaipėdos kapinių priežiūros tarnybos vedėjos pareigų pasitraukė Ina Kichtenkienė. Prieš tai buvo atliktas auditas, kurio metu išaiškėjo daugybė pažeidimų. Paaiškėjo, kad kapinių tarnybos skelbtą konkursą neatpažintiems asmenims laidoti laimėjo buvusios tarnybos vedėjos vyrui priklausanti įmonė.

Nuo šiol kapinėmis rūpinasi iš Ekonomikos ir strategijos departamento Tarptautinių ryšių ir turizmo skyriaus atėjusi J.Daukšienė.
 

Temos: 2 Kapinės Paslauga
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min