Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 15, 07:42

Laimėtojai be laimėjimo: kas pasisavino dovanotų „Teleloto“ bilietų laimėjimus?

„Jūsų laimėjimas jau buvo išmokėtas gruodžio 29-ąją prekybos centre Klaipėdoje“, – išgirdo plungiškė, po Kalėdų išsiruošusi atsiimti piniginius laimėjimus iš „Teleloto“. Pradėjus domėtis, kas galėjo pasisavinti svetimą laimėjimą, nors per šventes dovanotas bilietas visada buvo pas plungiškę, išaiškėjo netikėčiausi dalykai. Loteriją organizuojančios bendrovės „Perlas“ atstovai teigia, kad tai pirmas toks atvejis jų istorijoje.
„Olifėja” Tik prenumeratoriams
„Olifėja” / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Istorija prasidėjo paties pasirengimo šventėms įkarštyje.
Prieš pat šventes iš Plungės kilęs vyras Klaipėdos prekybos centro „Molas“ parduotuvės „Maxima“ savitarnos kasoje nupirko 20 loterijos „Teleloto“ bilietų giminėms.

Vietoj laimėjimo – detektyvas

Nupirktus bilietus išdalijo prie Kalėdų stalo namiškiams Plungėje. Antrąją Kalėdų dieną paaiškėjo, kad trys bilietai iš dvidešimties – laimingi. Sumos buvo nedidelės – po 2 eurus.

Švenčių nuotaikoms nuslūgus, viena laimėtoja – Plungėje gyvenanti bilietus pirkusio vyriškio mama – nuėjo į parduotuvę. Tuo pačiu ketino pasiimti ir laimėjimą.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./„Olifėja”
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./„Olifėja”

Tačiau iš pardavėjos ji išgirdo nemalonią žinią, kad laimėjimai jau paimti. Paaiškinta, kad dovanų gautas bilietas – tik kopija originalo. Parodyta, kad ant jo esantis numeris – kitoks, dalis skaičių paženklinti žvaigždutėmis.

Šeimos nariams istorija pasirodė įtartina.

„Ši suma nėra didelė, smulkmena. Tačiau pasidarė įdomu: kaip taip gali būti?“ – klausimą kėlė plungiškės dukra Ieva.

Moteris parašė laišką loterijos organizatoriams ir sužinojo, kad mamos laimėti keturi eurai buvo atsiimti Klaipėdoje gruodžio 29-osios rytą tame pačiame prekybos centre, kur jie ir buvo pirkti.

Kitas laimingas bilietas likęs Ievos rankose. Atsiimti laimėtų 2 eurų ji dar nenuėjo. Įtaria, kad išgirs tą patį, ką ir mama.

Originalūs bilietai – į šiukšlinę

Pradėjęs domėtis, kam galėjo atitekti mamos laimėjimas, bilietus pirkęs vyras prisiminė visą apsipirkimo istoriją.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min