Kalėdinis pasiūlymas! Metinė prenumerata dabar tik 9,99 Eur.
Prenumeruoti
2011 08 21

„Laimingo vandens“ šventės neaptemdė iš dangaus prapliupęs vanduo

Šeštadienį Baltijos pajūryje, Giruliuose, įvyko „Laimingo vandens“ šventė. Ji sutapo su Burlaivių regata, vykusia Klaipėdoje, ir išvakarėse dalyviai pražygiavo bendroje eisenoje su burlaivių komandomis. Nieko keisto – visus susiejo bendras dėmesys ir meilė vandeniui.
Akcijos dalyviai drąsiai lipo į banguotą jūrą, sveikino vandenį žiedlapiais.
Akcijos dalyviai drąsiai lipo į banguotą jūrą, sveikino vandenį žiedlapiais. / Laimingo vandens nuotr.

„Laimingo vandens“ šventė tęsia nuo  balandžio mėnesio vykusią  pakrančių valymo ir dėkingumo vandeniui  ir žemei akciją, kurios tikslas grąžinti pagarbų, artimą ryšį su gamta, požiūrį į supančią aplinką, kaip į gyvą, atliepiančią.

Iš tiesų šventės dieną šis atliepimas buvo labai  ryškus –  jūra veržėsi į krantus, o bendravimas su stichijomis tapo neįtikėtinai gyvas, peržengiantis visus išankstinius scenarijus. Įsismarkavusios gamtos stichija tik sustiprino valdžios atstovų ryžtą atvykti į šventės atidarymą: akcijos dalyvius sveikino Klaipėdos mero patarėjas S.Gentvilas, Saugomų teritorijų tarnybos direktorė R.Baškytė, Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento direktorius A.Kairys.  

Audringas vandens atliepimas pakoregavo šventės programą – ji  įgijo naujų, netikėtų spalvų.

Dėkingumo vandeniui ritualas, kurio metu buvo atsiprašoma vandens, jam išreiškiama meilė ir dėkingumas, baigėsi jūros bangose ir žiedlapių lietuje.

Kūrybinį smėlio figūrų konkursą pakeitė pakrantę užtvindžiusių bangų šokis, o vakarinis koncertas vyko nuostabiame audringos jūros fone, pakrantės kavinėje.

Akcijos „Laimingas vanduo“ draugai – ansambliai „Sensvaja“, jaunasis Vytautas Landsbergis –  naujai priminė senas liaudies dainas, o „Amberlife“ pasirodymą turbūt neatsitiktinai pradėjo nauja  savo daina „Optimistas“ – apie  nešančius viltį gyventi naujai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Aktorius Giedrius Savickas: džiaugiuosi įžiebęs Kalėdų eglę nematančių žmonių mintyse ir širdyse
Reklama
Kalėdas pasitinkantis Linas Adomaitis kviečia „išgirsti“ Kauno miesto Kalėdų eglutę
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Parašykite atsiliepimą apie 15min